Sleduj nás

José Aldo se zastal Khabiba. Podle něj nemělo UFC nechat Conora překročit povolenou mez

José Aldo se zastal Khabiba. Podle něj nemělo UFC nechat Conora překročit povolenou mez

Od UFC 229 nás dělí už více než měsíc, přesto se za ním většina lidí stále ráda ohlíží. Někdo cítí zadostiučinění, jiní zase zklamání a ten zbytek si přišel jenom prostě užít kvalitní zápas v podání dvou obrovských legend. Jak to ale vidí José Aldo, který se postavil před novináře z ESPN, aby řekl svůj úhel pohledu na věc? 

„Rozumím tomu, co Khabib udělal,“ řekl bez váhání dvaatřicetiletý brazilský zápasník, který to vše zpovzdálí tehdy sledoval. „Nemůžeme se ničemu divit, protože za tohle všechno si může UFC samo. Nikdy to nemělo nechat dojít tak daleko. McGregor řekl věci, které do této hry vůbec nepatří,“ pokračoval.

José Aldo se zastal Khabiba


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kdekdo by si myslel, že chová „Scarface“ proti irskému reprezentantovi jistou zášť, jelikož ho Conor ve vzájemném měření sil knokautoval už po třinácti sekundách jejich vzájemného duelu, nicméně tak to údajně není. José Aldo přiznával, že takto to v tomto sportu holt chodí a tehdy (před třemi lety) se nechal unést. 

A diváci se zřejmě nikdy nedozví, jak by ten souboj dopadl, kdyby k němu opětovně došlo. Ani jeden z bojovníků se nestačil pořádně předvést, zejména pak Aldo. „Ta věc je už dávno vyřešená. Stalo se tak, jak se stalo. Mě jen mrzí, že mou odvetu nikdy nepřijal. UFC si to přálo, ale Conor ne…,“ vysvětloval. 


Od UFC 229 nás dělí už více než měsíc

O to víc ho ale začalo štvát, když viděl, jakým způsobem si Notorious řekl o duel s Khabibem a následně i to, jak moc chce odvetu, aby napravil svou porážku. „To, jak se choval, bylo nepřijatelné. Opravdu si myslím, že tady by neměl nikdo vinit Khabiba za reakci po zápase, protože Conor se dopustil daleko horších věcí,“ říká. 

Zdali chce odvetu, bude si ji muset zasloužit. To nám mimo jiné potvrdil i Dana White. „Každému podle jeho vlastních zásluh. Jestli si McGregor přeje odvetu, musí si ji vybojovat,“ doplnil José Aldo, přičemž tak trochu citoval slova šéfa organizace, jenž potvrdil, že Tony Ferguson a další mají přednostní právo na souboj s The Eaglem.Další články