Sleduj nás

Jaroslav Kotlár před nástupem do vězení: Vzpomínejte na mě jako na legendu, která změnila tuhle hru

Jaroslav Kotlár před nástupem do vězení: Vzpomínejte na mě jako na legendu, která změnila tuhle hruFOTO: Clash of the Stars

Ještě než odešel do vězení, připomněl Jaroslav Kotlár lidem, aby na něj vzpomínali jako na legendu, která změnila tuto hru.

Výhry se mu na kontě sice nijak nehromadí, ale i tak dokázal jednu věc, která se ve spojitosti s jeho jménem stala v podstatě už takovou symbolikou. Jaroslav Kotlár totiž letos v březnu porazil „HuHu Procházku v novince zvané klec strachu – tedy bojiště o rozměrech 3 na 3 metry – jíž ovládl a stal se jejím nesporným králem. Jedná se o historicky první zápis, který nikdo nikdy nedorovná.

„Byl to pro mě opravdu dlouhý a náročný kus cesty, ale dokázal jsem něco, co mi už nikdy nikdo nevezme. Ovládl jsem klec strachu. Klec, kde se pozná, kdo je pravý chlap. Jel jsem tvrdé bomby a udělal zápas ve stylu. Jsem první v České republice, komu se něco takového podařilo! Můžete mi závidět nebo mě kritizovat, ale já změnil tuhle hru. Jsem celebrita i legenda. Tenhle úspěch mi navždy zůstane!“ vzkázal Jarda před nástupem do výkonu trestu.


Je obtížné říct, zdali se kleci strachu bude věnovat ještě nějaká pozornost. Přeci jen se jedná o novinku, o kterou usiloval v podstatě jen Kotlár a po které příliš mnoho dalších bojovníků zrovna neprahlo... A jestli Jarda změnil tuto hru, o tom se dá také diskutovat, minimálně však změnil svůj život. Díky Clashi zvýraznil svoje jméno, díky čemuž mohl naplno rozjet rapovou kariéru, ačkoliv nyní bude skládat písně jen za mřížemi.

A to je další věc. Jaroslav Kotlár si sice začal vydělávat velice slušné peníze, ale stále to nebylo dost, aby mohl uživit svých šest dětí, se kterými se v podstatě ani nevídá a na které nezvládl platit alimenty. Nechť je mu tedy současná situace poučením a využije ji jako odrazový můstek k osobnímu rozvoji, jehož výsledky my sami budeme moct sledovat nejdříve za dva roky.


Zdroj: Autorský text


Další články