Sleduj nás

Z Clash of the Stars rovnou do vězení! Jaroslav Kotlár neplatil alimenty na svých šest dětí, navíc propadl drogám

Z Clash of the Stars rovnou do vězení! Jaroslav Kotlár neplatil alimenty na svých šest dětí, navíc propadl drogámFOTO: se souhlasem Jaroslava Kotlára / Clash of the Stars

Jaroslav Kotlár, kontroverzní postava známá ze své účasti v bojové organizaci Clash of the Stars, se nedávno přiznal v pořadu Reakce Jaromíra Soukupa, že jej čeká nástup do vězení. A teď to přišlo.

Moderátor Soukup se jej v živém přenosu snažil povzbudit. I když se Jarda zdá být nad věcí, možná se jedná o pouhopouhou přetvářku. Komu by se totiž chtělo do českého lochu. Kotlár má čelit trestu za neplacení alimentů pro svých šest dětí a údajně i kvůli pletkám s drogami.

"Na internetu jsem četl, že máš zítra nastoupit do vězení. Je to pravda?" zeptal se Soukup, na což Kotlár přitakal. Kontroverzní bojovník přiznal, že nezvládal platit alimenty pro svých šest dětí a měl problémy s návykovými látkami.


Soukup se snažil podpořit Kotlára, zdůrazňujíc, že věří, že se poučí a že to zvládne. Kotlár se ale tvářil, jakoby všechno týkající se jeho nástupu do vězení bral s nadhledem. Přestože byl emotivní při zmínce o rodině, snažil se udržet pozitivní postoj. Soukup mu vyjádřil podporu s tím, že skutečný zápasník má i srdce, a věří, že to zvládne.

Kotlár komentoval situaci s humorem a optimismem, prozrazujíc, že plánuje "kouřit banány". Na svých sociálních sítích se také zmínil o přijetí výzvy k zápasu od svalovce Rendysa Blahovského v organizaci Clash of The Stars, což byla jeho poslední plánovaná akce před nástupem do vězení.


Zdroj blízký webu Top-Fight.cz ale prozradil, že všechno není tak růžové a v klidu, jak Jarda prezentuje. „Co bych k Jaroušovi řekl... No, dělá, že je nad věcí, ale situace je docela vážná. Má totiž exekuce a vše, co vydělá, mu seberou. Navíc taky neumí nakládat s financemi, takže to buď utratí, nebo ho o to někdo obere, jako se to stalo už v minulosti. Teď jde navíc do basy, takže dluh bude narůstat. Hraje si na bojovníka, ale kdyby byl pravý chlap, tak alespoň dokáže platit alimenty. V poslední době to ještě podpořil kokainem. Přeji mu, aby si vše ve vězení uvědomil a dal se na tu správnou cestu.“

Zdroj: Autorský text, TV Barrandov


Další články