Sleduj nás

Jan Kotlár totálně selhal v inteligenčním testu. Na Bílé hoře bojovali Rusové, přestupný rok trvá 1 měsíc a Napoleonovi říkali Josef

Jan Kotlár totálně selhal v inteligenčním testu. Na Bílé hoře bojovali Rusové, přestupný rok trvá 1 měsíc a Napoleonovi říkali JosefFoto: Clash of the Stars

Proč si neodlehčit pracovní týden trochou humoru, o který se postaral velký myslitel Jan „Diego“ Kotlár. Jeho chytrost, jak obrat tento stát o peníze, ho ovšem v dovednostním testu jaksi zklamala.

Jan Kotlár je „bojovníkem“ organizace Clash of the Stars, kde se právě rýsuje jeho druhý zápas. Ten je v plánu až na leden, a tak je zatím spousta času, jak se na tuto událost naladit. Clash si k tomu zvolil skvělou cestu v podobě předzápasové tiskové konference, která tentokrát měla nevšední soutěživý nádech.

Jelikož jsou Diego i jeho nový soupeř Ondřej „Gappa“ Biháry muži poněkud objemnějších rozměrů, připravila si pro ně organizace setkání v restauraci Ribs of Prague, kde si návštěvníci mohou dopřát opravdu ojedinělý gurmánský zážitek za doprovodu mnohých masových pochutin, převážně však žeber.

Pravidla byla jednoduchá. Kdo špatně zodpoví nějakou otázku, musí si dát to, co má právě na talíři. V první části soutěže to byla křidélka… Asi si umíte představit, že Diego o hladu rozhodně nezůstal. Pojďme si ale poslechnout, jak odpovídal.


Dávky chodí včas

I navzdory chybným odpovědím Diegovi smutno být nemusí. Kdo pozorně sleduje dění okolo tohoto jednotlivce, tomu jistě neuniklo, že si ještě nedávno pochvaloval sociální dávky v Česku, které pobírá už několik dlouhých měsíců.

„Já do práce nemusím, mně ta vaše sociálka dává dost. Máme od nich randály. Na co si cigán vzpomene, to má, ale u vás u gádžů to není,“ řekl Diego posměvačně, načež jen o několik dní později vybídl kritiky, aby zavřeli ústa a raději šli do práce na něho vydělávat. Asi nemá smysl doplňovat, že tato slova, která zazněla veřejně při živém streamu, jež kromě naší redakce sledovaly další stovky lidí, pobouřila valnou většinu obecenstva.

Další zápas v lednu

Dodejme si, že ačkoliv je Jan Kotlár momentálně nezaměstnaný, tak má aspoň čas na přípravu na svůj druhý zápas. Za ten první bral odměnu 50 tisíc korun, za druhý se částka příliš lišit nebude, leč může dojít k mírnému nárůstu. V kleci se střetne s TikTokerem Gappou, který je jako on obdobně při těle, dle našich informací 209 kg.


Organizace Clash of the Stars by proporci svých bojovníků ráda využila k pobavení fanoušků v Česku málokdy vídaným zápasem v sumo. Vyjednat to ale není tak snadné, a proto zůstává alternativa, že by se ten duel mohl uskutečnit ještě ryze v boxu.

Zdroj: Autorský text


Další články