Sleduj nás

Hana Mašlíková životopis, rozvod, syn, práce

Hana Mašlíková životopis, rozvod, syn, práceFOTO: OKTAGON MMA

Hana Mašlíková (také Reinders) je úspěšná modelka a moderátorka. Dnes už také influencerka. Volný čas tráví cvičením a fitness. Svou popularitou motivuje tisíce lidí k zdravému životnímu stylu.

Její manžel je André Reinders, jeden z nejlepších trenéru v České republice na bojové sporty (MMA, muay thai). Nedávno si vyzkoušela soutěž Bikini fitness a podstoupila tvrdou přípravu.

Hana Mašlíková - životopis, věk, práce, miss

Mašlíková se narodila v obci Krupka 18.5.1982 (věk: 41 let). Navštěvovala zdejší základní školu a už od mladého věku se snažila pracovat. Kvůli tomu také dodělala střední školu až dálkovou formou v Praze. Tou dobou již měla zaměstnání. Už tehdy bylo jasné, že Hanka má cit pro práci, je soběstačná a dokáže vydělat peníze.


V roce 2006 si vyzkoušela soutěž krásy Miss České republiky. Přivezla si titul Miss Silueta a porotce zaujala. Od té doby se jí začalo dařit v podnikání a nabídky se jen hrnuly. To dokazuje fakt, že se stala asistentkou slavného kouzelníka Pavla Kožíška, spolupráce trvá už dvanáct let.

Celých pět let moderovala také Snídani s Novou a u fanoušků byla velmi oblíbená. Následně však dostali s kolegou Petrem Říbalem výpověď a televizi opustila. Obratem však dostala nabídku od televize Prima a chopila se pozice reportérka magazínu Sport Star. Několikrát se také účastnila různých televizních soutěží, kam se vždy bez problému dostala.


Hana Mašlíková se začala věnovat i Instagramu, kde má tuto chvíli pres 150 tisíc sledujících. Počet fanoušků již stačí na slušnou obživu. Příspěvky přidává většinou z dovolené, ale také z posilovny. Na profilu naleznete i různé soutěže a doporučení.

Hana Mašlíková - soutěž Trosečník a Survivor

V roce 2006 se účastnila reality show Trosečník, trochu připomínající dnešní Survivor 2022. Šestnáct vybraných muselo tehdy přežít na pustém ostrově a soutěžit mezi sebou. Pořád se natáčel 50 km od Panamy a vítěz bral 5 000 000,- Kč.


I když byla soutěž velmi náročná, Hanka měla pouze jednou naražené koleno, když v při jedné disciplíně upadla. Musela se však také naučit rozdělávat oheň a kuchat zvířata. Tehdy zhubla 13 kilo, ale účast bere jako povedenou. V roce 2022 dokonce přišla nabídka pro zapojení do soutěže Survivor 2022, tu však Hanka odmítla.

Hana Mašlíková a manžel André Reinders, rozvod a syn

Hana Mašlíková a její manžel André Reinders (42) se rozhodli v roce 2024 ukončit svůj manželský svazek. Tuto informaci sdělila moderátorka a realitní makléřka prostřednictvím sociálních médií, poté co se v bulvárním tisku objevily články o jejich skrytém oddělení. Pár sdílí společně šestiletého syna jménem Andreas.


Další články