Sleduj nás

Hana Mašlíková: modelka, moderátorka, životopis, vek, instagram, rozvod, syn, manžel


Sledovat bojové sporty žive zdarma
Hana Mašlíková (také Reinders) je úspešná modelka a moderátorka. Dnes už také Influencer. Volný cas tráví cvicením a fitness. Svou popularitou motivuje tisíce lidi k zdravému životnímu stylu. 

Její manžel je André Reinders, jeden z nejlepších trenéru v Ceské republice na bojové sporty (MMA, muay thai). Aktuálne si chce vyzkoušet soutež Bikini fitness a nachází se v príprave.

hana maslikova manzel mma
Hana Mašlíková - životopis, vek, práce, miss
Mašlíková se narodila v obci Krupka 18.5.1982 (vek: 39 let). Navštevovala zdejší základní školu a už od mladého veku se snažila pracovat. Kvuli tomu také dodelala strední školu až dálkovou formou v Praze. Tou dobou již mela zamestnání. Už tehdy bylo jasné, že Hanka má cit pro práci, je sobestacná a dokáže vydelat peníze.

V roce 2006 si vyzkoušela soutež krásy Miss Ceské republiky. Privezla si titul Miss Silueta a porotce zaujala. Od té doby se jí zacalo darit v podnikání a nabídky se jen hrnuly. To dokazuje fakt, že se stala asistentkou slavného kouzelníka Pavla Kožíška, spolupráce trvá již roky.

Celých pet let moderovala také Snídani s Novou a u fanoušku byla velmi oblíbená. Následne však dostali s kolegou Petrem Ríbalem výpoved a televizi opustila. Obratem však dostala nabídku od televize Prima a chopila se pozice reportérka magazínu Sport Star. Nekolikrát se také úcastnila ruzných televizních souteží, kam se vždy bez problému dostala.

hana maslikova zivot prace
Hana Mašlíková - trosecník, Survivor 2022
V roce 2006 se Mašlíková úcastnila reality show Trosecník, trochu pripomínající dnešní Survivor 2022. Šestnáct vybraných muselo tehdy prežít na pustém ostrove a soutežit mezi sebou. Porád se natácel 50 km od Panamy a vítez bral 5 000 000,- Kc.

I když byla soutež velmi nárocná, Hanka mela pouze jednou naražené koleno, když v pri jedné disciplíne upadla. Musela se však také naucit rozdelávat ohen a kuchat zvírata. Tehdy zhubla 13 kilo, ale úcast bere jako povedenou. V roce 2022 dokonce prišla nabídka pro zapojení do souteže Survivor 2022, tu však Hanka odmítla.

 

Hana Mašlíková - operace, prsa
Hana Mašlíková - manžel André Reinders, svatba, rozvod a syn
Hana Mašlíková - Instagram
Hana Mašlíková se zacala venovat i Instagramu, kde má tuto chvíli pres 120 tisíc sledujících. Pocet fanoušku již stací na slušnou obživu. Príspevky pridává vetšinou z dovolené, ale také z posilovny. Na profilu naleznete i ruzné souteže a doporucení.


Hana Mašlíková - fitness a cvicení
Mašlíková se celý život venuje sportu. Dokonce se svým manželem André Reindersem založila stránku o cvicení. Letos jí bude 40 let a rozhodla se, že poprvé okusí závody. Nyní se tedy pripravuje na mistrovství sveta v Bikini fitness a dokonce už pribrala pet kilogramu. Drží jídelnícek a nepije alkohol. Tento styl života jí prý vyhovuje a snaží se k nemu motivovat i ostatní kolem sebe.

hana maslikova fitness