Sleduj nás

Kde dnes zdarma sledovat OKTAGON 58 Eden živě?

Kde dnes zdarma sledovat OKTAGON 58 Eden živě?FOTO: OKTAGON MMA

Vzájemné střetnutí obřích osobností Karlos Vémola vs. Attila Végh si zaslouží náležité místo – Oktagon 58 bude hostit speciální místo, a tím je fotbalový stadion v pražském Edenu!

Duel, který změnil život obou protagonistů a překonal rekordy sledovanosti, má nyní po čtyřech letech své pokračování. Jedná se o největší turnaj v historii organizace Oktagon MMA, který navždy promění dějiny česko-slovenské bojové scény.


Legendární souboj největších hvězd OKTAGONu se poprvé v historii uskuteční pod otevřeným nebem na fotbalovém stadionu Eden, datum je 8. června 2024.

Střetnutí Vémoly a Végha, tedy legenda proti legendě, a hrdinové svých národů. Bitva, která se stane mezníkem v bojové scéně a opětovně změní MMA v Česku a na Slovensku. Kdo z nich zanechá svůj nesmrtelný odkaz a opustí klec jako šampion polotěžké váhy?


Oktagon 58 Eden karta, fight card, výsledky

  • Karlos Vémola vs. Attila Végh (SR)
  • David Kozma vs. Ion Surdu (Mold.)
  • David Zawada vs. Marek Mazúch (SR)
  • Jaroslav Pokorný vs. Shem Rock (Ir.)
  • Mateusz Legierski (Pol.) vs. Akonne Wanliss (Brit.)
  • Miloš Petrášek vs. Kamil Wojciechowski (Pol.)
  • Acoidan Duque (Šp.) vs. Mago Machaev (Rak.)
  • Leandro Silva (Braz.) vs. Amiran Gogoladze (Gru.)
  • Deniz Ilbay (Něm.) vs. Denis Tripšanský (SR)
  • Attila Korkmaz (Tur.) vs. Makwan Amirkhani (Fin.)

Do arény se také v Edenu vrátí bývalý šestinásobný šampion OKTAGONu David Kozma, který se utká s extrémně nebezpečným šampionem z Rumunska „Draculou“ Surdu.

Nezastavitelný showman „Apollo“ Silva se utká s vítězem zápasu Tipsport Gamechanger. Španělský šampión Duque se pak střetne s rakouskou bestií Machaevem, který suverénně porazil jednoho z favoritů, legendárního Fina Amirkhaniho.

To a mnoho dalších soubojů největších hvězd organizace na fotbalovém stadionu v pražském Edenu ve Fortuna Aréně.


Oktagon Eden vstupenky

Šéf Oktagonu, Ondřej Novotný, zatím naznačuje, že přijde mnohem více lidí než na fotbalové utkání. Stadion "jenom" pojme necelých dvacet tisíc fanoušků. Avšak většina hrací plochy bude k dispozici i pro MMA.

"Ještě nemám definitivní odpověď. Máme jednu variantu se zasedacími místy, kde by bylo přes třicet tisíc fanoušků, ale to se mi zdá trochu přehnané. Nicméně si myslím, že dvacet sedm tisíc by mohlo být pohodlné. Bude záležet na tom, jak velkolepou show kolem toho uděláme, což zabere hodně místa," sděluje Novotný.

Oktagon během krátké doby nasbíral patnáct tisíc rezervací. Je těžké pochybovat o tom, že se aréna vyprodá. Důležité je najít rozumné řešení.


"Pracujeme na uspořádání uprostřed stadionu a na vytvoření sekcí za stojany, které mohou některým místům ubrat na výhodnosti. Nicméně kapacita kolem dvaceti sedmi tisíc, plus minus tři tisíce, je reálná," dodává Novotný.

Vstupenky na Oktagon 58 Eden můžete zakoupit na oficiálním serveru Ticketportal zde. Lístky jsou stále dostupné.

Datum 8.6.2024
Místo FORTUNA ARENA
Adresa U Slavie 1540/2a, Praha 10
Kde vsadit Betano
PPV přenos Oktagon TV

Další články