Sleduj nás

Češi, nebuďte líní a běžte makat, ať mám více peněz, nařídil Diego Kotlár lidem

Češi, nebuďte líní a běžte makat, ať mám více peněz, nařídil Diego Kotlár lidemFoto: Clash of the Stars

Už od února má zápasník a celebrita Diego Kotlár dovolenou a nějaký návrat do práce pro něho v tuto chvíli nepřipadá v úvahu.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Diego Kotlár je jménem, které poslední dny často rezonuje na českém internetu. Odstartoval to opravdu vypjatý zápas s Karlosem Bendou a podpořila to prohlášení o státní podpoře. Jak totiž možná sami už víte, Diego, ač jako otec čtyř dětí, od letošního února nechodí do práce. Údajně nemusí. A jelikož to o něm jeho fanoušci vědí, někteří si rádi rýpnou.

Byla sobota odpoledne, sluníčko svítilo a Diego se šel o svoji pohodu podělit s fanoušky na TikToku. Pustil stream, relaxoval, načež mu jeden ze sledujcícíh napsal: „Nazdar, ty kůže líná.“ Tím hned rozvířil vášně.


Šumperský přízrak v ten moment zpozornil a opět spustil tu svoji. „No to je právě ono, ty budeš na mě vydělávat. Přesně takovýhle koniny, co píšou: ‚Ty kůže líná, běž dělat.‘ Tak takovýhle na mě právě vydělávaj, víš? Takže já línej nejsem, líní jste vy, protože mi dáváte málo peněz,“ prohlásil  během živého vysílání, jehož jsme byli součástí a jehož záznam si můžete sami přehrát.


Není to poprvé

Tato reakce přišla jen o několik málo týdnů později, co se Diego vyjádřil obdobně. I tenkrát byl spouštěčem jeho emocí pouhý komentář jednoho ze sledujících, který znenadání nadhodil, zdalipak Diego nechodí někam pro železo, když je pořád doma. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

„Já pro železo nemusím, já mám peněz dost. Mně ta vaše sociálka dává dost. Máme od nich randály, kamaráde. Na co si cigán vzpomene, to má. Víš? Ale u vás u gádžů to není,“ vysmál se Diego fanouškovi za jeho troufalou zprávu.

Žena je nemocná

Jan Kotlár žije ve společné domácnosti se ženou Lucií a čtyřmi malými dětmi. Jeho paní si údajně před více než rokem prodělala plicní embolii, kvůli čemuž je dodnes odkázána na domácí lůžko. Diego byl až do letošního ledna jedinou pracující osobou, která zpočátku hlídala šumperské nádraží a později dělala ochranku v Penny.


V únoru si však i on byl vyřešit zdravotní potíže – nechal si odoperovat pupeční kýlu – načež se připojil ke své ženě do domácího léčení, ze kterého v období mezi dubnem a květnem vystoupil, aby zahájil přípravu na červnový zápas s Karlosem Bendou – ano, ten památný zápas, který trval přesně třicet vteřin.

Jak naše redakce zjistila, Diego si za toto bojové vystoupení odnesl 50 tisíc korun, což vskutku není mnoho. Protože se však považuje za celebritu a do práce nechodí, tak mu tato odměna společně se státní dotací zjevně stačí, aby přečkal až do ledna, kdy bude mít duel s TikTokerem Gappou. Ani odměna z tohoto souboje však nebude výrazně vyšší.

Zdroj: Autorský text


Další články