Sleduj nás

Ilia Topuria se setkal s Lionelem Messim. Fotbalová superstar je Španělovým fanouškem

Ilia Topuria se setkal s Lionelem Messim. Fotbalová superstar je Španělovým fanouškemFoto: UFC

Z nuly na Olymp MMA světa během čtyř let. Právě tak dlouho trvalo charismatickému bijci, aby se z neznámého nováčka probojoval na vrchol potravního řetězce nejlepší světové organizace. Vše je navíc doprovázeno bojovým stylem, který učaruje naprosto každého.

Svět sportovních celebrit je mnohem propojenější, než se na první pohled zdá. Borci, kteří vynikají ve svých odvětvích, se potkávají na společenských akcích a je lhostejné, zda se jedná o MMA nebo fotbal. Každý zná každého, a pokud jste kometa letící vzhůru, všichni vás mají rádi. Na extrémní vlně popularity si nyní pluje i aktuální šampion pérové váhy Ilia Topuria.

Španěl s gruzínskými kořeny se po zisku prestižního opasku dočkal hned několika čestných výkopů při fotbalových kláních. Nejprve jej aplausem přivítal stadion Santiago Bernabeu, kde Ilia zahájil ligový zápas Realu Madrid se Sevilou. Pětasedmdesát tisíc fanoušků oslavovalo nově zrozenou hvězdu a „El Matador“ si s chutí zkusil, jaký může být nástup před naplněnou fotbalovou arenou.  


Právě Santiago Bernabeu má být v ideálním případě dějištěm epického turnaje UFC, který se uskuteční ve Španělsku. Vzhledem k popularitě novopečeného šampiona se dost možná nejedná o utopickou vizi. Pokud se povede sehnat soupeře, který bude mít na starém kontinentu podobný výtlak, je zaplnění legendárního stadionu naprosto reálné. Ilia má vysněného oponenta v Conoru McGregorovi, který by tyto podmínky bezezbytku naplňoval.

„El Matador“ se nyní probírá nabídkami na spolupráci s desítkami subjektů. Mít jako tvář takto úspěšného sportovce, který navíc skvěle vystupuje a vypadá jako kluk z plakátu, je výhra. Uvidíme, kdy se Ilia vrátí k tomu, co mu jde nejlépe. Tedy demolici soupeřů v kleci. Aktuálně se ovšem šampion nachází na výletě v Americe.


V Miami se ho ujal pravděpodobně nejlepší fotbalista historie Lionel Messi, který Španěla seznamuje s krásou svého nového domova. I když je Topuria ortodoxní fanoušek Realu Madrid, společnost bývalé hvězdy Barcelony mu očividně ani trochu nevadila.

Zdroj: Instagram


Další články