Sleduj nás

Ferguson chce narušit titulový řád UFC, přednostně si řekl o dva soupeře

Ferguson chce narušit titulový řád UFC, přednostně si řekl o dva soupeře

Tony Ferguson po své poslední prohře, která přerušila jeho dvanáctizápasovou vítěznou šňůru, dlouho nelenil a opět se vrátil urychleně do tréninku, z něhož nyní vyhlíží další zápasnickou zkoušku.

A pro nás už zjevně nemusí být žádným překvapením, že si El Cucuy chce napravit reputaci tou nejtěžší formou boje, kterou představují dva soupeři. Jedním je Conor McGregor, jehož vyzval před několika dny, a tím druhým je Justin Gaethje, kterého nahlas žádá o odvetu už i kvůli tomu, jak si arizonský rváč v posledních dnech začíná vyskakovat.

Tony Ferguson po své poslední prohře, která přerušila jeho dvanáctizápasovou vítěznou šňůru, dlouho nelenil a opět se vrátil urychleně do tréninku, z něhož nyní vyhlíží další zápasnickou zkoušku.

„Chováš se přesně tak, jak ti tvůj trenér řekl, aby ses nechoval. Pojďme to rozjet znovu, ale tentokrát bez toho, aniž bys v týmu měl tři moje bývalé kolegy, kteří by ti pomáhali,“ napsal El Cucuy na svém Twitteru, kde si rovněž do Justina rýpnul s tím, že kdyby nekývl na zápas s ním, tak by dnes jednak nebyl prozatímním šampionem a jednak by si stále stěžoval, že nemá s kým bojovat.

Jak dobře víme, tento „risk“ se stal Fergusonovi osudným. Pomalu nikdo neměl větší nárok na boj o titul jak on. A náhle byla jeho četná výherní série přerušena. Osudnou se mu prý stala i dlouhá příprava na Khabiba, jíž se věnoval několik měsíců.


Ačkoliv s Fergusonem spousta lidí, fanoušků i zápasníků soucítí, je jenom obtížné předpovědět, zdali jeho „přání“ vyslyší vedení UFC, které jasně řeklo, že na Gaethjeho nyní čeká sjednocující bitva s regulérním šampionem Khabibem Nurmagomedovem.

A aby toho nebylo málo, Dana White si přeje, aby hned potom mohl o pás bojovat Conor McGregor, jenž momentálně vysedává mimo hru. Už se ale začíná šuškat o jeho návratu, což mimo jiné potvrdil i on sám


Ferguson chce narušit titulový řád UFC, přednostně si řekl o dva soupeře


Další články