Sleduj nás

Dos Anjos si vybral dalšího soupeře. Rád by naplnil sedm let starý slib

Dos Anjos si vybral dalšího soupeře. Rád by naplnil sedm let starý slib
Bývalý brazilský šampion lehké váhy hodlá naplnit sedm let starý slib, který si dali s Conorem McGregorem.

Jak plyne čas kupředu a jak MMA nabírá stále více a více nových fanoušků, možná mnozí z nich ani nevědí, že byla doba, kdy divizi lehké váhy vládl Brazilec Rafael dos Anjos. Právě on měl v březnu roku 2016 svůj pás obhajovat proti Conoru McGregorovi, zranění mu ovšem nedovolilo do boje nastoupit.

Od té doby byla tato dvojka mezi sebou na nože. Častokrát se oba borci verbálně pošťuchovali a vzkazovali si, jak by jeden s tím druhým naložili. Svá slova nikdy nemohli přenést ve skutečnost, což zejména Anjose dneska velmi mrzí. A proto své štěstí zkouší znova.

„Už je ze mě regulérní velterová váha a co jsem se koukal na Conora, tak je mi jasné, že s touto stavbou těla do lehké váhy také jen tak neshodí. Proto se ptám, proč bychom spolu nemohli uzavřít náš sedm let starý příběh?“ ptal se dos Anjos na tiskové konferenci.

„Já a Conor jsme si tehdy něco slíbili, měli jsme bojovat. Bohužel jsem si zlomil nohu a do zápasu jsem nenastoupil, ale stále jsem věřil, že je nám souzeno proti sobě bojovat. Musí to být teď. Ten příběh si zaslouží nějaký slušný závěr. McGregore, slyšíš mě?! Červen příštího roku na tebe budu čekat! Dej se do kupy a pojďme to uzavřít!“ vzkázal směrem do Irska.

Další články