Sleduj nás

Dos Anjos: Makhachev přede mnou utíkal dost dlouho, už o něho nemám zájem

Dos Anjos: Makhachev přede mnou utíkal dost dlouho, už o něho nemám zájem
Rafael dos Anjos dlouho usiloval o souboj s Islamem Makhachevem. Je však přesvědčený, že se jej úřadující šampion bál.

RDA je podle mnohých bojovým veteránem, který má svá nejlepší léta již za sebou. On však nikdy nepřestal pochybovat o tom, že styly dělají zápasy a že by na Islama Makhacheva se svým pokročilým jiu jitsu dokázal najít recept.

Hvězdy našemu páru ovšem nebyly nakloněny, a tak se stalo, že jsme se žádného souboje nedočkali. A dnes je jasné, že se ani nedočkáme, Anjos se s lehkou váhou zjevně už nadobro rozloučil.


„Islam se stal šampionem, za což mu vřele gratuluji, ale těžko říct, zdali by jím byl, kdyby si při své cestě na vrchol zvolil správnou konkurenci,“ prohlásil dos Anjos pro MMA Junkie.

„Má pouť v lehké váze skončila, už nemám zájem o titul ani o zápas s Makhachevem. Několik let a vesměs i několik měsíců dozadu jsem ten zájem ještě měl, ale teď už nemám,“ tvrdí.


„Všichni vědí, že styly dělají zápasy a na mě by si Islam v postoji nedovolil a na zemi bych mu byl rovnocenným konkurentem. Nevyčítám mu, pokud měl strach. Co bylo, to bylo. Já jedu dál a Islam do mých plánu už nezapadá,“ uzavřel dos Anjos.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články