Sleduj nás

Dariush: Hodně mě naštve, pokud Chandler bude bojovat o titul dřív než já

Dariush: Hodně mě naštve, pokud Chandler bude bojovat o titul dřív než já
Beneil Dariush má na kontě sedm výher v řadě a už brzy se pokusí připsat osmou. Ani ta mu ale nezaručí, že bude bojovat o titul.

Divize lehké váhy je velmi nabitá kvalitou a o mistrovskou příležitost se pere dobrých pět bojovníků.

Než se ozvalo zranění, byl Dariush jen jednu výhru od titulové bitvy. V domnělém "semifinále" se měl střetnout s Islamem Makhachevem. Osud si to ale nepřál a americký třiatřicetiletý bijec se zařadil na druhou kolej. Kde bude příští zastávka? To nikdo netuší.

Beneil Dariush ufc zapas nazor Beneil Dariush

Beneil Dariush má nervy


„Čeká mě fight s Mateuszem Gamrotem. Velmi náročný protivník. Pokud se s ním vypořádám, očekával bych, že konečně dostanu boj o titul. UFC mi ale nic nenaznačilo a teď slyším takového Michaela Chandlera mluvit o tom, že ten titul má slíbený ještě přede mnou,“ sdělil rozhořčený bojovník, který naposledy loni v květnu v kleci přemohl Tonyho Fergusona.

„Tohle není jen Chandler, nejsem proti němu zaujatý. Pokud porazím Gamrota a nepůjdu o titul, hodně se naštvu. Přemohl jsem každého, kdo se přede mě postavil, abych se dostal do pozice, ve které jsem nyní. Hodně tvrdě dřu. Bylo by nefér, kdyby mě předběhl týpek, co má jednu nebo dvě výhry v řadě,“ zmínil se emotivně rozladěný Dariush, jenž se vrátí do oktagonu 22. října v Abú Dhabí.


Michael Chandler bude 12. listopadu čelit Dustinovi Poirierovi. Kdyby vážně uspěl, tak bychom se s ohledem na jeho popularitu nemohli divit, že se k boji o pás dostane dříve. Leč nic není nikde pevně vytesáno do kamene.

Další články