Sleduj nás

Dana White určil nového vyzývatele v pérové váze UFC

Dana White určil nového vyzývatele v pérové váze UFC
Situace v titulovém pořadníku v rámci pérové váhy se začíná vyjasňovat. Dana White již stihl určit, kdo příště zabojuje o pás. Bude to však proti Volkanovskimu?

Australský mistr divize se ještě pevně nerozhodl. Čeká na radu od svých fanoušků, kterých se zeptal, zdali by chtěli, aby do lehké váhy přešel hned. On sám je tomuto kroku nakloněný, ale přesto by si rád poslechl, co mu radí jeho příznivci.

Ať už padne jakýkoliv verdikt, na rozhodnutí Dany Whitea to moc nezmění. Příštím titulovým vyzývatelem by se měl stát vítěz hlavního zápasu následujícího UFC turnaje.


„Bylo mi řečeno, že pokud vyhraju nad Brianem Ortegou, tak jdu o titul. Takto to UFC plánuje. A slyšel jsem, že totéž bylo slíbeno i mému soupeři,“ odhalil Yair Rodriguez v pořadu The MMA Hour.

„Nejdůležitější je tedy nyní udělat ten první krok. Potřebuju porazit Briana. A já ho porazím! Pak se konečně budu moct soustředit na to, co je mi souzeno. Tedy stát se šampionem,“ přidal.


brian ortega tvar

Devětadvacetiletý „El Pantera“ nicméně také netuší, zdali se v případě výhry střetne s Alexem Volkanovskim.

„Přeju si, aby to bylo proti Alexovi. Sám ovšem nevím, jestli v naší divizi zůstane. Proti Hollowayovi předvedl prvotřídní výkon, kterým dokázal, že je vážně nejlepší. A otevřel tím oči nejen Maxovi, ale i mně,“ podotkl Rodriguez.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články