Sleduj nás

Cormier: Dal jsem Miocicovi odvetu, ačkoliv jsem nemusel. Teď je řada na něm, aby mi to vrátil

Cormier: Dal jsem Miocicovi odvetu, ačkoliv jsem nemusel. Teď je řada na něm, aby mi to vrátil

Že je zápas mezi Danielem Cormierem (22-2-0) a Stipem Miocicem (19-3-0) hotovou věcí? V očích mnoha fanoušků i vedení UFC možná ano, ale realita je zatím poněkud jiná.

„Dana White říká hodně věcí a spousta z nich kolikrát nemusí být pravda. Samozřejmě budu obhajovat proti tomu, proti komu mě UFC postaví, ale nemusí to být nutně Cormier, může to být klidně Francis Ngannou… kdo ví,“ zaskočil veřejnost Miocic.


Poněkud nečekané tvrzení rozhodilo zejména Daniela Cormiera, který byl podle mnohých považován za nejlepší těžkou váhu celé historie MMA. Tento status vydržel v platnosti až do loňského léta, kdy byl „DC“ v odvetném střetnutí přemožen právě Miocicem, který tak napravil porážku z prvního duelu.

„Stipe a já spolu máme bojovat, tak zněl původní plán a tak by se mělo i stát,“ reagoval naštvaný Cormier. „Vím, že si Stipe přeje něco nového, ale sakra! Já také chtěl něco nového, když jsem ho poprvé porazil, ale dal jsem mu odvetu. Teď je na čase, aby mi to vrátil!“


Zdali a kdy se střetu dočkáme, to je pro tuto chvíli velmi obtížné tipovat. Miocic je po operaci oka a podle všeho se do akce nevrátí dříve než v průběhu léta. UFC se do té doby může rozhodnout, zdali do oběhu nevpustí i titul pro dočasného šampiona. 


Další články