Sleduj nás

Conor McGregor vs. Donald Cerrone - Nabídka online přenosů

Conor McGregor vs. Donald Cerrone - Nabídka online přenosů
Jak sledovat zápas Conor McGregor vs. Cowboy Cerrone? Na výběr máme ze tří cest. Každý si zvolí tu, která mu nejvíce vyhovuje.

Úplně ze všeho nejsnazší je disponovat stanicí Nova Sport 2, která pravidelně vysílá turnaje UFC. V jejím repertoáru nebude chybět ani PPV event s pořadovým číslem 246. Přenos nám začne v 3.30 hodin, vyvrcholení přijde přibližně kolem půl šesté.

Druhou možností, která nám rovněž zaručí sledování v HD kvalitě, je zakoupení si přenosu přímo z oficiálních stránek organizace. Cena nás vyjde na několik desítek dolarů.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!
Třetí a asi pro mnohé z nás nejpřijatelnější možností jsou online přenosy zdarma na internetu. Odkazů máme k dispozici více, občas ovšem některé vysílání vypadne a kvalita ne vždy musí být tip top.


Následující odkazy jsme srovnali podle kvality a důvěryhodnosti: 1 / 2 / 3

UFC 246 nám začíná v noci ze soboty 18. ledna na neděli 19. ledna. V čase 0.15 turnaj odstartují early prelims. Ve dvě hodiny ráno přijde na řadu tradiční prelims karta a ve čtyři hodiny ráno hlavní karta. Přenos na Nova Sport bude dostupný o půl hodiny dříve.

Další články