Sleduj nás

Čím to, že Burns bojuje o titul? Masvidal popsal teorii, která hází špínu na UFC

Čím to, že Burns bojuje o titul? Masvidal popsal teorii, která hází špínu na UFC

Jeden z hlavních vzbouřenců, kteří momentálně odmítají bojovat, popsal, jak UFC došlo k titulovému boji Kamaru Usman vs. Gilbert Burns.

Během koronavirové krize jsme se dočkali už několika změn a jedna z nich se nevyhnula ani velterové váze, kde měl Jorge Masvidal zaručenou bitvu o titul. Tato záruka však zničehonic zmizela poté, co si floridský bijec řekl o částku, jíž mu organizace nebyla ochotna zaplatit.

Vše dospělo do bodu, že se držitel pásu BMF rozhodl od této bojové hry distancovat, dokud si jej podobně jako v případě Jona Jonese nezačne někdo vážit.


„UFC mi nabídlo méně peněz, než kolik si zasloužím,“ pravil Masvidal reagujíc tak na důvod odmítnutí své mistrovské příležitosti.

Jorge Masvidal pomlouvá organizaci UFC


„Další na řadu tedy přišel Gilbert Burns a tomu UFC nabídlo úplně tu nejnižší možnou částku, kterou můžete za titulovou bitvu někomu dát. A on ji přijal. V tom celosvětovém měřítku jej nikdo nezná, a tím se nesnažím zpochybnit jeho schopnosti, ale prostě to není známá osoba, takže si může dovolit přijmout nejnižší možnou částku za titulový fight,“ vysvětloval.

Co se Jorgeho týká, on sám by se rád vrátil opět na scénu, i když to nutně nevyžaduje, neboť je finančně zabezpečený do konce života.

„Za přispění Boží vůle si ještě letos zabojuji,“ říkal Masvidal. „Nesmí se stát pouze to, že mě někdo (finančně) nedocení nebo že si se mnou bude někdo hrát. Mám nějakou hodnotu. V tomhle oboru se pohybuji už šestnáct let, takže nejsem žádný začátečník,“ dodával.Další články