Sleduj nás

Cerrone: Že McGregor neodmítá zápasy? Tak to vám pěkně lže, jen se mnou ho odmítl čtyřikrát

Cerrone: Že McGregor neodmítá zápasy? Tak to vám pěkně lže, jen se mnou ho odmítl čtyřikrát

Není to tak dávno, co Dana White ve veřejném rozhovoru sdělil, že McGregor nikdy neodmítl zápas, pokud měl s UFC aktivní smlouvu a pokud mu byl předložen. Donald Cerrone se proti tomuto tvrzení hrubě ohradil a přiložil vlastní verzi příběhu.

„Povím vám jedno - ten duel byl velmi blízko svému ujednání fakt hodněkrát, ale ani jednou k němu nedošlo. To, že vám Dana White říká, že Conor duely neodmítá, to je vlastně lež,“ prozradil Cerrone, jenž tím kupodivu nemyslel jenom současnost, kdy je irský Notorious už v „důchodu“.

„Vtipná záležitost, několik let zpátky. Já měl zápas a Conor v té době zrovna bojoval s (Nate) Diazem. Když v tom mi UFC zavolalo: ‚Hej, nechceš mít další zápas s McGregorem?‘ Jasně, řekl jsem, ale to mě odmítl,“ reagoval.


„Od té doby uplynula spousta času. Já na něho čekal, on to moc dobře věděl, ale k dnešnímu dni vím o dalších třech odmítnutích z jeho strany. Je to stejně tak šílené, jak to zní, ale je to tak. Po jeho posledním zápase (s Khabibem) už jsem doopravdy věřil, že na to konečně dojde, jenže on zase couvnul. Nerozumím tomu… asi už nemá zájem dokončit, co kdysi začal,“ svěřoval se Cerrone.


K situaci okolo Conora McGregora toho padlo již hodně. Zdali se vrátí, to možná neví ani on sám. Ve skutečnosti může více ztratit, než získat, a tak se není čemu divit, že stále otálí.

Co se Cerroneho budoucnosti týče, ta by mohla být jasnější v dalších pár dnech, potažmo týdnech. On sám preferuje odvetu s Tonym Fergusonem, který pro změnu čeká na to, jak dopadne bitva Khabiba s Poirierem.

„Odveta s Fergusonem… o ten zápas teď nejvíc stojím. Doufám, že to vyjde… srpen nebo září, jsem připraven. Nemůžu bojovat déle než v tomto termínu, protože bych pak nesplnil svůj roční limit,“ doplnil Cowboy, který má v úmyslu si v tomto roce stoupnout do klece ještě dvakrát.Další články