Sleduj nás

Bojovník roku 2022? Promotér Novotný ukázal na velmi překvapivé jméno

Bojovník roku 2022? Promotér Novotný ukázal na velmi překvapivé jménoFOTO: OKTAGON MMA

Když se promotér Ondřej Novotný poohlédnul za rokem 2022, musel vynést jednoho bojovníka, který ho svým přístupem a výhrami naprosto ohromil. 


O největší úspěch českého MMA se nepochybně postaral Jiří Procházka, který v červnu do své moci získal pás šampiona polotěžké váhy UFC. Jednalo se o ohromný úspěch, na který nikdo nezapomene a určitě si Jirka díky němu zaslouží být jmenován bojovníkem roku.

Pokud ale máme zohlednit všechny body ankety, nesmíme zapomenout ani na další zápasníky, kteří se na své pouti snaží, vyhrávají a mají i deset nebo více zápasů za rok. A právě na tento bod Ondřej Novotný ve svém streamu ukázal. 

„Samozřejmě si Procházka zaslouží své uznání a je pro mě bojovníkem roku, ale minimálně na té české scéně je bojovníkem roku Vladimír Lengál… Mít dvanáct zápasů za rok, jedenáct z toho vyhrát, čtyři v MMA, všechny ukončit, z toho dva loktem z otočky… Jediný zápas prohrát na třídenní short notice s Vaškem Sivákem a po zápase vypadat, jako kdyby ten zápas neproběhl? Já mluvil s Vladem půl hodiny po tom souboji a byl ním vlastně nepoznamenán,“ vychválil Novotný mnohými přehlíženého bijce.


Další články