Sleduj nás

Novotný: Bojovníci OKTAGONu dostávají velké peníze. Kdo tvrdí opak, ten tomu nerozumí

Novotný: Bojovníci OKTAGONu dostávají velké peníze. Kdo tvrdí opak, ten tomu nerozumí FOTO: OKTAGON MMA

Bojovníci v OKTAGONu MMA si skutečně nemají na co stěžovat. Dostávají prý luxusně zaplaceno. 

Co se na scénu přidalo RFA, začal nám konkurenční boj, který měl za následek i to, že mnoho lidí opustilo OKTAGON právě kvůli lepšímu finančnímu ohodnocení.

Že by ovšem bojovníci ze žlutočerné organizace dostávali špatně zaplaceno, to se říct nedá. Sám promotér Ondřej Novotný je přesvědčený, že svým zaměstnancům platí dobře. Možná i více než to. 


„My platíme velké peníze. Tak velké, že s tím máme honičku. Platíme peníze, které si můžeme dovolit a které jsou rozumné. Nechceme přeplácet bojovníky. A když někdo říká, že neplatíme velké peníze, tak já říkám, že tomu nerozumí,“ vyjádřil se vrchní šéf OKTAGONu ve svém pravidelném podcastu MMA Letem Světem. 

„S lidmi, kteří se v tom pohybují a kteří tomu rozumí, na sebe vždy mrkneme a přesně víme, jakou má ten bojovník cenu. Pak se ta cena může měnit podle toho, jestli je ten bojovník z jakéhokoliv důvodu horké zboží a jestli ho potřebuješ za každou cenu, anebo ne,“ řekl Novotný. 


„Jsou dvě strany. Když se dohodnete za nějakých podmínek, byli jste v tu chvíli spokojení oba. Jasně, můžete být později jeden nebo druhý nespokojen, děje se to na obou stranách, ale to už je ta smlouva a ta se domlouvá ve všech daných sportech. To, že bychom neplatili velké peníze, je velmi úsměvné,“ završil Novotný diskuzi na téma financí. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články