Sleduj nás

Blachowicz se chce vrátit v létě! Jeho snem je souboj s Procházkou na Národním stadionu

Blachowicz se chce vrátit v létě! Jeho snem je souboj s Procházkou na Národním stadionuFOTO: UFC

Očekávaná odveta musela ustoupit důležitějším věcem. Polský „Janek“ se na turnaji UFC 297 nepředstaví a místo výkonů v kleci se bude soustředit na co nejrychlejší rehabilitaci.

Bývalý šampion se chtěl vítězstvím nad Aleksandarem Rakicem vrátit mezi adepty na titul, ale nakonec musel z očekávané odvety odstoupit. Akci, která se uskuteční 20. ledna v kanadském Torontu, tak bude sledovat pouze jako divák, a jak se zdá, i jeho soupeř si na svůj návrat bude muset počkat. Rakušan se totiž na vzájemném zápase dohodl s Jiřím Procházkou, se kterým se shodli na únorovém termínu.

Jana Blachowicze nyní čeká dlouhá zdravotní pauza. Ve čtyřiceti letech bude navíc extrémně náročné uvést tělo do stejného stavu jako před zraněním. Bojovník varšavského klubu WCA má ovšem před sebou velkou motivaci, která jej v těžkých časech požene vpřed.


„Myslím, že do klece se vrátím někdy v létě. Nejprve mě čeká operace a poté rehabilitace. Až uvidím, že je vše ok, tak můžu začít uvažovat o návratu,“ potvrdil „Janek“, že jeho zranění je vážného charakteru. Následně promluvil o svých plánech, ve kterých je zahrnutý i Jiří Procházka.

„Jirka se chce vrátit do boje co nejdřív a Rakic chce také zápasit, takže ten duel podle mě bude. Myslím, že to bude skvělá show. Já sám bych se s Jiřím rád utkal. V hlavě mám Národní stadion ve Varšavě, to byla velká legrace. Jirka má divný a bláznivý styl, ale funguje mu dobře. Ve své hře má ale taky několik děr,“ věří si na českého samuraje Blachowicz.


Souboj Procházka vs. Blachowicz by byl rozhodně největším evropským duelem za poslední roky. Kulisy obrovského fotbalového stadionu ve Varšavě by tomuto klání rozhodně dodaly na epičnosti. Uvidíme, zda bude ze strany UFC vůle podobnou událost na starém kontinentu uskutečnit, protože většina takto velkých zápasů je směřována do Las Vegas.

Zdroj: BJPENN.com


Další články