Sleduj nás

Aleš Bejr: Nad Vémolou jsem vyhrál výzvu a on je teď tak ponížený, že to video nechce vydat

Aleš Bejr: Nad Vémolou jsem vyhrál výzvu a on je teď tak ponížený, že to video nechce vydatFoto: Se svolením Aleše Bejra

Že Karlos Vémola špatně unáší prohry, to je obecně známá věc, ale že by kvůli nim zrušil i celý díl pořadu?

Na veřejnost nám vyplul nový spor. Psychopat Aleš Bejr se nám zde promenáduje ve zlatém saku, o kterém se traduje, že dříve náleželo slavnému Terminátorovi Karlosi Vémolovi. Hovoří se, že jej měl vyhrát v tzv. „škrtící výzvě“, kterou Karlos pořádá se svými hosty ve svém nově založeném „Osscastu“. Nutno dodat, že Terminátor tuto skutečnost popřel, ale video ze svého podcastu, kde měl Bejra za hosta, doposud nezveřejnil.

„Já a Karlosek jsme měli takovou škrtící výzvu. Kdo vydrží déle, než ten druhý odklepe. Takže já jsem ho lapil a on vydržel 8 sekund, potom lapil on mě a já vydržel 10 sekund. Co bych vám povídal, najednou mu zrudnuly oči a byl totálně nas*aný, že jsem ho já prostý amatér porazil. Věděl jsem, že jsem ho tím ponížil, ale nečekal jsem, že bude ponížený až tak moc, že kvůli tomu nevydá celý ten díl podcastu, který jsme spolu natočili,“ svěřil se Aleš našemu webu.


„Pokud to video vydá, pravda se ukáže. I já to mám natočené, ale domluvili jsme se na tom, že já to vydám až po tom, co to vydá on. Ale pokud to nevydá on, tak ho vydám aspoň já,“ pokračoval Aleš, který v podcastu s Karlosem došel ještě k jednomu velice zajímavému závěru, ze kterého by mohli jednoho dne profitovat diváci bojových sportů.

„Nicméně jsme si řekli, že bychom si mohli dát zápas v boxu, tak pokud mi to, Karlíčku, chceš vrátit, já budu připravený. Nevím, jestli si ještě troufáš, přeci jen už nad tebou mám jednu výhru, a když vidím, co s tebou ta prohra dělá, tak bych se bál, aby tě ta druhá úplně nepoložila,“ rýpnul si Aleš Bejr, který moc dobře ví, že Vémola to nemá daleko do profesionálního důchodu, a i potom bude vyhledávat vhodné příležitosti, jak si přivydělat.Další články