Sleduj nás

VIDEO: Aleš Bejr napaden 260kilovou Lucií Kotlárovou. Nikdo mě tady nebude štvát! křičela

VIDEO: Aleš Bejr napaden 260kilovou Lucií Kotlárovou. Nikdo mě tady nebude štvát! křičelaFoto: RedFace

Mohutná bojovnice Lucie Kotlárová si přála za soupeře Karlose Vémolu a skončila s 47kilovou Reginou. Není divu, že je naštvaná.

Říká o sobě, že je nejsilnější ženou Česka, a tak se přihlásila do boje, aby mohla vrátit čest rodu Kotlárů. Ten si do úst vzali čirou náhodou hned dva Karlosové, přičemž jeden je Benda a druhý dokonce Vémola.

„Jako malá jsem mlátila všechny sígry v ulici a žádný z kluků mi nikdy nestačil. Bojování jsem měla vždy v krvi, a když už jsem taková silná, tak proč bych měla sedět doma na zadku a nevyužít toho? Musím bránit svou rodinu,“ hájila se Lucie, která váží krásných 262 kilogramů. I když je pravda, že nyní už dvě kila údajně shodila.


Příležitost Lucii projevit se dala organizace RedFace, u níž se nově nachází i proslulý „Psychopat“ Aleš Bejr. Co je však nutné říct, že když začala tisková konference, tak hlavním psychopatem nebyl Aleš, nýbrž Lucie.

„Musíš si uvědomit, že já jsem tady promotér,“ poučoval Bejr svoji zápasnici, která si s jeho příkazy těžkou hlavu nedělala. „Ty budeš mluvit, když ti dám povolení!“ odvětila mu. „Já jsem Kotlárová, mě tady budete poslouchat!“


Výzva k Bendovi s Vémolou

Když se na scéně objevili Karlos Benda a Karlos Vémola, oba se svým způsobem obořili do rodu Kotlárů. Benda dva z nich přemohl v kleci, Vémola to ještě povýšil a řekl, že by na počkání zmlátil celý autobus. S takovými řečmi ovšem na Lucii nechoďte.

„To jsou ti vaši slavní zápasníci. Kecy jenom na internetu, ale když je člověk vyzve, tak jsou pos*aní. Kdybych tyhle Karlose měla ve vězení, dělali by mi tam džuvy,“ pravila Lucie, která tímto zároveň odhalila, že má za sebou kriminální minulost, stejně jako její bratranci Jarda a Diego Kotlárové.


„Do boje jsem šla hlavně proto, abych se pomstila. Žádný chlap si na mě nedovolí a všichni vědí proč, můj starej by vám mohl vyprávět,“ poznamenala Kotlárová, která má za manžela 210 cm urostlého borce. Ten je nucený s ní kopulovat několikrát denně a poslouchá na slovo. Až takový má prý Lucie doma respekt.


Další články