Sleduj nás

XFN mi ještě teď hodně dluží a při nabídce OKTAGONu nebylo nad čím uvažovat, chválí si Dvořák své nové angažmá

XFN mi ještě teď hodně dluží a při nabídce OKTAGONu nebylo nad čím uvažovat, chválí si Dvořák své nové angažmá

Skvostná sbírka OKTAGONu se opět o něco rozšířila. Tentokrát jde o tu nejnižší váhovou kategorii, která vítá starou, leč v moderním MMA velice úspěšnou postavu.

David Dvořák je jedním z těch lidí, kteří přednostně opustili XFN a vydali se vstříc novým dobrodružstvím. Nabídky ze zahraničí tu už nějaké byly, přesto se tento „Killa Khroust“ rozhodl pro ověřenou značku, která na tuzemské scéně převzala otěže a míří ještě výše.

„V tuto chvíli jde o nejlepší krok v mé kariéře. I když mi XFN dluží ještě 80 tisíc, tak věřím, že budu o něco víc v klidu,“ pravila česká jednička v muší váze, která slibuje, že se co nevidět ukáže opět v akci. „Zápas bude a určitě to bude stát za to!“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

OKTAGON MMA akorát pořádá turnaj v Bratislavě. Tato jmény nadupaná karta je již plně obsazena, nicméně hned další blízkou logickou možností je pražská Štvanice, kde se mimo jiné představí i Terminátor Karlos Vémola.


„Záležet bude hlavně na OKTAGONU (kam ho umístí). Vychází mi v hodně věcech vstříc. S vedením organizace se mi vždy jednalo dobře, vzájemná dohoda byla poměrně rychle na světě,“ pravil zápasník, jenž se momentálně nese na vlně dvanácti výher v řadě.

A své nadšení ze zisku takto zvučné postavy netajil ani promotér Ondřej Novotný. „Máme velkou radost, že se k nám vrací trenér první série OKTAGON Výzvy, protože společně jsme celý ten příběh začali a teď v něm můžeme pokračovat. David je skvělý zápasník a ještě lepší člověk. O to je spolupráce je pro nás přínosnější, milejší a o to se na ní víc těšíme."


Další články