Sleduj nás

Vztyčený prostředníček a ostrá slova. Udělejte si nade mnou dobře, vzkazuje Tadeáš Růžička kritikům

Vztyčený prostředníček a ostrá slova. Udělejte si nade mnou dobře, vzkazuje Tadeáš Růžička kritikůmFoto: Clash of the Stars

Tadeáš Růžička létá sice v několika malérech, ale pořád se nebojí přilít trochu více oleje do ohně.

Bojové úspěchy šly v posledních týdnech do ústraní. Nahradily je kauzy, do kterých se zapletl profesionální bojovník Tadeáš „Mawar“ Růžička, kterému rozhodně nelze upřít kvality a ani potenciál něco dokázat. Bohužel ale všechny svoje dovednosti zastínil činy mimo klec.

Momentálně jsou proti Mawarovi na policii otevřené dva případy. První nás spojuje s videem, které nahrál na svůj Instagram, kde se posmívá na chladné zemi bezvládně ležícímu muži, kterého následně ještě profackoval a pokopal, a druhý nás spojuje s násilím na své přítelkyni a dalších dvou cizích dívkách.  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Vztyčený prostředníček

Kdekdo by si řekl, že po tom všem bude mít mladý bojovník dost, ale opak byl pravdou. Tadeáš se v reakci na současný vývoj událostí přemístil na svůj Instagram, kam si do příběhu nahrál snímek se vztyčeným prostředníčkem a ostrým vzkazem pro všechny kritiky.


Tento snímek navazoval na video, které Mawar nahrál o několik chvil dříve. Držel se totiž svého názoru, že jedna věc je to, co píší media, a druhá věc je to, jaká je skutečnost. A tu prý nikdo z nás nezná.   

„Já motivuju velkou populaci lidí už přes deset let. A víte, čím to je? Že jsem neseděl na zadku, měl jsem své cíle a každý den jsem na tom dřel. Tolik obětování jsem tomu dal, tolik jsem tomu věnoval, že teď si dovolím mluvit. A to, že čtete bulvár, když dodnes nikdo neví, jak to doopravdy bylo… Lidi, jste ovce!“ řekl Růžička.

Reakce ze Spejbl Gymu

Naše redakce byla kontaktována dvěma členy ze Spejbl Gymu, kde Mawar trénuje. Ve zkratce si můžeme říct, že každý člověk je strůjcem svého štěstí a že i Tadeáš se rozhodl vydat vlastní cestou, nad kterou nemá nikdo kontrolu, včetně jeho trenérů, které současná situace velice mrzí. Tuto svoji kontroverzní a výbušnou povahu si však už vypěstoval v době, kdy působil v Lanna Gymu u Viktora Petrlíka a ve špatné partě lidí dělal problémy v barech a na diskotékách.


Další články