Sleduj nás

Viktor Pešta vs. Ilja Škondrič na Choketopus Grappling Challenge

Viktor Pešta vs. Ilja Škondrič na Choketopus Grappling Challenge

Koronavirová krize hodila vidle do plánů nás všech a svět sportů, bojových umění a tělocvičen bohužel nebyl vyjímkou. Zasažení jsou nejen profesionální sportovci, ale hlavně jejich domácí kluby, sportoviště a tělocvičny.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Osmý ročník Grappling Challenge od Choketopus gym si klade za cíl právě těmto klubům pomoci prostřednictvím online přenosu grapplingu velkých jmen - hlavním tahákem je zápas mezi Viktorem Peštou, držitelem několika titulů v těžké váze a druhým Čechem v historii, který se dostal do UFC a Iljou Škondričem, legendárním slovenským MMA fighterem a trenérem. Kromě toho se můžete těšit i na další zápasy v kategorii mužů do 77 Kg.


Benefiční pay-per-view online event proběhne již v pátek na obrazovkách vašich počítačů. Je na vás, zda podpoříte svůj klub minimálním či maximálním vstupem. Každý, kdo se bude chtít na turnaj podívat, může si pořídit přímý přenos za částku 200 Kč, 300 Kč nebo 500 Kč. Proč takové rozmezí? Nejnižší hodnota lístku 200 Kč pokrývá jen nezbytné náklady na turnaj.

Program večera Choketopus Grappling Challenge

18:00 - Zahájení přímého přenosu
18:05 - Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
18:20 - Zahájení turnaje
21:30 - Předpokládaný konec programu


Viktor Pešta se představí českým fanouškům

Koho můžete podpořit? Výzvy se účastní šestnáct českých i slovenských klubů - Pentagym Praha, Fight Club Brno, Fight Gym ZH, Reinders MMA, SK Pretorian, UTF Mladá Boleslav, Wiking Gold Team, Panther BJJ, Jungle BJJ, Free Fight Club Detva, All Sports Academy a další. Turnaj bude podléhat pravidlům EBI Submission Only s jednokolovým prodloužením. Vítěz zápasu je tedy určen buď vzdáním soupeře, neschopností soupeře pokračovat, diskvalifikací nebo v prodloužení. Povolené jsou všechny páky a škrcení. Pro výhru musí zápasník projít šestnáctičlennou dvoustranou pyramidou. Za jeden klub se pyramidy může účastnit pouze jeden zápasník.
 
Pay-per-view přístupy jsou již k dispozici na speciálním webu. Stream si můžete vychutnat již v pátek 26. června od 18:00. Turnaj je plánovaný do desáté večerní hodiny, ale může se prodloužit či zkrátit podle délky jednotlivých zápasů.


Další články