Sleduj nás

VIDEO: Conor McGregor natočen, jak v baru napadá bezbranného postaršího člověka

VIDEO: Conor McGregor natočen, jak v baru napadá bezbranného postaršího člověka

V průběhu dubna se irský Notorious Conor McGregor dostal do dalších potíží. Dublinská policie dostala hlášení, že slavný bojovník v jednom z barů napadl člověka. Tehdy se ještě většina lidí domnívala, že se jedná o další z celé řady incidentů, které na něj někdo narafičil. Nyní máme však k dispozici i video.

Když vám nechutná něčí pití, asi byste si to měli nechat pro sebe a neodmítat sklenku, pokud vám ji někdo nabídne. Conor McGregor se ve své domovině rozhodl navštívit podnik s názvem The Marble Arch Pub, v němž chtěl svou irskou whisky pohostit místní štamgasty. Jeden z nich ale odmítl a najednou byl oheň na střeše.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Zatím je nejisté, jestli mezi zmíněnou dvojicí padla nějaká slovní výměna, ale z videa je patrné, že Conor položil před dotyčnou osobu panáka rovnou ve dvou případech. Ta však stále odmítala jeho whisky vypít. Conor následně udeřil vzhledem postaršího člověka svou pověstnou levačkou, načež ho museli dva lidé (nejspíše z jeho ochranky) uklidnit a z baru vyvést.

Daný čin byl ještě téhož dne nahlášen na policii. Internetem začaly kolovat zprávy, že se McGregor popral v baru, ale protože nikde nebyly zveřejněny důkazy, tak všechny podobné zprávy rychle utichly.


Nyní bylo vysláno do světa video, které ho z jeho chování usvědčilo. Policie z Dublinu ovšem uchovává celou věc v tajnosti. Irský deník dokonce napsal, že lidé v Irsku drží spolu a že se Conor za své chování napadené osobě omluvil a nabídl ji finanční odškodnění. Ta údajně podle všeho nabízenou částku přijala, čímž se případ zametl pod stůl…


Další články