Sleduj nás

Vémola: Všechnu svou přípravu směruji na Végha a na to, abych byl právoplatnou československou jedničkou

Vémola: Všechnu svou přípravu směruji na Végha a na to, abych byl právoplatnou československou jedničkou

Den, kdy se proti sobě v kleci postaví Karlos Vémola a Attila Végh, se neúprosně blíží. Ačkoliv Terminátora v současné chvíli brzdí lehčí otřes mozku, jenž ho vyřadil ze hry proti Ragozinovi, jeho cíl se tak rozhodně nemění.

„Na zápas s Attilou se připravuji od té chvíle, co byl vyhlášen. Všechno, co dělám mezitím (Brandys, Prince), to je jenom součást mé přípravy na to stát se československou jedničkou,“ nechal se slyšet český Terminátor, jehož vyzpovídal Ondřej Novotný po Oktagonu Prime v Košicích.

Doba jejich vzájemného střetu je nám neustále blíže. Ačkoliv přesný termín ještě stanovený nebyl, všechno nasvědčuje tomu, že se první zápas uskuteční někdy koncem roku v pražské O2 areně.

„Myslím si, že Attila to bere stejně vážně jako já,“ reagoval Vémola. „I když má před sebou ještě jiného soupeře (Virgil Zwicker), už se v podvědomí určitě připravuje na mě, stejně tak jako já na něho.“


Duel mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem je předurčený tomu, aby se stal československým fightem století. A protože se jedná o to nejlepší, co tuzemská scéna nabízí, začínají se do ní míchat i další osoby. Konkrétně se jedná o posledního přemožitele Miloše Petráška.

„S Kimballem potíže nemám, ale jestli bude potřeba, klidně ho předhoďte lvům,“ odpovídal Terminátor. „Já jsem ovšem člověk, co má rád nějaké příběhy. Sežeňte mi soupeře do střední váhy, kde bych se stal šampionem, a pak ten můj souboj s Véghem bude zároveň soubojem dvou šampionů,“ dodával.


Další články