Sleduj nás

Vémola: Pokud se někdo před naším zápasem nasypal, pak je to tutově Kincl

Vémola: Pokud se někdo před naším zápasem nasypal, pak je to tutově KinclFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola má dost urážek, že by snad ve své profesionální MMA kariéře sypal. Naopak jeho soupeř určitě prý čistý není. 


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Je to v podstatě stále ta stará ohraná písnička, ale pořád nemá svého konce. Terminátor přijde mnoha lidem příliš velký a jeho zázračně shazování váhy také budí spoustu otázek. U veřejnosti, a zejména u kritiků, převládá názor, že Karlos sype.

K tomuto tématu se olomoucký bijec již vyjádřil a všem jasně vysvětlil, že by mu doping „nic nedal“. Přišel by totiž o svou fyzičku, jako o ni přišel jeho nadcházející oponent Patrik Kincl, když se nasypal, aby mohl zapadnout do střední váhy.


„Jedním z lidí, kteří mě pořád obviňují a kteří se mi v tomto ohledu pořád snaží mýt prdel, je právě Kincl,“ zlobil se Karlos na člověka, který o něm šíří největší pochybnosti.

Přitom si sám Patrik údajně nezametl před svým prahem. „Do zápasu s Pirátem najednou záhadně narostl, takže nejspíš sežral nějaký velký dvacetikilový řízek. Ať si sáhne do svého vlastního svědomí, než někoho začne pomlouvat,“ prohlásil Terminátor.


Karlos Vémola: Doping do MMA nepatří

„Já jsem prošel oběma rovinami, tedy jak kulturistikou, tak i MMA. A myslím si, že do MMA doping vůbec nepatří,“ pronesl Vémola v pořadu Sportovní kavárna.

„Samozřejmě jsem dopoval, když jsem dělal kulturistiku, ale takový člověk je potom nezdravý, nemůže vyjít ani do schodů. Osobně mám plno kamarádů kulturistů, kteří jsou zadýchaní. To je ta nepřirozená váha, kterou nosíte a kterou nejste schopní udýchat,“ poukazoval.

„Já běžně vážím přes sto kilo, a když se mám dostat do 84 a nedej Bože bych do sebe ještě něco nacpal, co jsem do sebe pral v osmnácti letech, tak mám 115 kg. Jak bych to shazoval? To prostě nejde. Ti lidi, kteří v tom nejsou kovaní, si řeknou, že jasně, Vémola sype,“ vysvětlil Karlos.


„Podle mě doping v MMA nepomáhá. Mám kamaráda Filipa Grznára, který se tím netají, že sype, a podívejte se, jak vypadá po prvním kole. V čem mu ten doping jako pomáhá? Proč není nejlepší, proč všechny neporáží?“ položil řečnickou otázku.

„V tomto sportu to tak nefunguje. Jednoduchá odpověď. Funguje to v kulturistice, kde budete velcí a silní, ale kdyby měl doping rozhodovat o vítězství, tak by byl Filip Grznár mistr světa, ale není. Je to pak tedy hloupé obviňování od Kinclů a jim podobných,“ uzavřel Vémola.


Další články