Sleduj nás

Vémola: Kincl je absolutní blázen, žaluje mě za pravdu. V kleci ho čeká peklo!

Vémola: Kincl je absolutní blázen, žaluje mě za pravdu. V kleci ho čeká peklo! FOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola nebude nečinně přihlížet tomu, jak si jeho rival Patrik Kincl neustále stěžuje. V kleci mu proto připraví pekelné přivítání.

Mnozí lidé se divili, proč si Karlos už na duben domluvil zápas, když ho v květnu čeká veledůležitý boj proti Patriku Kinclovi. Odpověď na to je jednoduchá, Terminátor se chtěl pouze dostat do pracovní teploty a pořádně se zahřát. A že se to „nějakému Kinclovi“ nelíbí, s tím se nedá nic dělat.

V odvetě Vémola vs. Kincl se přiostřuje

„Patrik Kincl si myslí, že se tím bojem snažím odvetě s ním vyhnout, ale ve skutečnosti tím on ukazuje jenom to, jaký to je pitomec a jak mu nejde o československé MMA,“ odvětil Karlos v rozhovoru pro deník Sport.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„On moc dobře ví, že zranění v tomhle sportu jsou běžný. I náš nejlepší český zápasník, velkej šampion, Jirka Procházka se bohužel zranil. Nikdy ho nikdo nenařknul, že by se někomu chtěl vyhnout, nebo že se posral atd. Což Patrik Kincl dělá. Mně je úplně jedno, co o mně říká. Spíše mě mrzí, že haní samotný zápas,“ přidal.

Na tu odvetu však dojde, tvrdí Terminátor, jehož ještě nedávno trápila rozsáhlá infekce, s níž strávil dva týdny v nemocnici. Pro Patrika, který Karlose žene až k soudu, má však za všechny ty řeči a pochybnosti připravený náležitý trest.


„Nechápu, co si tím soudem chce dokazovat. Kam to až má zajít? On je prostě naprostej blázen, protože mě žaluje za to, že jsem řekl pravdu. Jsou to nějaký jeho zoufalý výkřiky, zoufalý pokusy,“ odvětil Vémola, který dal vzpomenout na kauzu, kdy k němu domů kvůli udání přijela policie, jež měla prověřit jeho sbírku exotických zvířat.

„Asi devět z deseti právníků mi tvrdí, že Kincl nemá absolutně žádnou šanci uspět, ale bohužel to bude zase zdlouhavý a náročný tím, že se asi budu muset k líčením dostavovat a vídat ho tam, což rozhodně nechci. Já plánuju, že ho v O2 aréně zmlátím, bude to tak dva nula na zápasy a tím se tahle kapitola, doufám, uzavře,“ dodal pro deník Sport Vémola.


Další články