Sleduj nás

Dvojzápas s Kaikem Britem? Pro Patrika Kincla reálná náhrada odvety s Karlosem Vémolou

Dvojzápas s Kaikem Britem? Pro Patrika Kincla reálná náhrada odvety s Karlosem VémolouFOTO: OKTAGON MMA

Zdá se, že Patrik Kincl prostě příliš nevěří, že na očekávanou odvetu dojde. Jak jinak si totiž vysvětlit jeho vyjednávání s brazilským šampionem veltrové váhy.

Kaik Brito je navíc jeho návrhům více než přístupný, a tak se možná místo zápasu Vémola vs. Kincl dočkáme jiného souboje šampionů.

Oznámení Karlosova startu na turnaji v Liberci odstartovalo velmi zajímavou výměnu názorů mezi dvěma borci, kteří na poslední chvíli odmítli účast v pyramidě Gamechanger.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kaik Brito zřejmě očekává laso z UFC a nechce se smluvně uvázat na celý rok, kdy bude turnaj probíhat. Patrik Kincl zase věřil, že odveta s jeho úhlavním nepřítelem bude, ale tato jistota je očividně již minulostí.

„Když mi OKTAGON o Karlosově zápase v Liberci řekl, tak jsem zrovna neskákal radostí. Na květen je připraven náhradní soupeř, takže přípravu budu ladit spíše tímhle směrem a pak vyzvu Brita. Doublechamp,“ poslal Patrik vzkaz do Brazílie, kde nyní Brito pobývá.


Odpověď šampiona veltrové divize na sebe nenechala dlouho čekat. Kaik se vyfotil na váze a uvedl, že váží šestadevadesát kilogramů! „Dávej pozor, co si přeješ,“ připojil vzkaz v češtině.

U borce, který před dvěma lety nastupoval v lehké váze, je aktuální váha okolo metráku těžko k uvěření, ale je jasné, že ani Brito by se možnosti získat druhý opasek nebránil.

Brazilci zbývá ve smlouvě poslední zápas a jako dvojnásobný šampion by měl rozhodně velmi silnou vyjednávací pozici pro další kontrakt. Možnost pomstít svého kamaráda Davida Kozmu se rozhodně zamlouvá i Patrikovi, a tak na svém Instagramu přispěchal s konkrétní nabídkou.


“Vémola určitě v květnu uteče, tak nechceš být tedy náhradník? Až tě porazím ve střední váze, tak si můžeme dát odvetu o tvůj titul? Zamysli se nad tím pořádně a dej mi vědět, šampione.“


Další články