Sleduj nás

Ondřej Novotný: Vémola v Liberci? Neskákal jsem z toho tři metry vysoko, ale Patrik o tom dopředu věděl!

Ondřej Novotný: Vémola v Liberci? Neskákal jsem z toho tři metry vysoko, ale Patrik o tom dopředu věděl!FOTO: OKTAGON MMA

Rozehřívací zápas s velmi hratelným soupeřem, navíc v dohodnuté váze do osmaosmdesáti kilogramů, byl jednou z podmínek Karlosova bleskového návratu do klece.

OKTAGON s tímto rozhodnutím své největší mediální hvězdy sice příliš nesouhlasil, ale touha mít Terminátora zpátky v akci co nejdříve byla větší. Zhruba toto jsme se dozvěděli z posledního dílu MMA Letem světem, kde Ondřej Novotný detailně vysvětlil, jak se věci okolo velké odvety mají.

„Ano, je to měsíc a týden před zápasem s Kinclem. Je to pro nás dostatečně dlouhá doba na to, abychom viděli, že dá váhu a že drží tak, jak do titulového zápasu potřebuje držet. Pro nás je to samozřejmě zajímavé, to nebudu zastírat. Pro nás je zajímavé vždy, když Karlos zápasí,“ vysvětlil pohnutky organizace její hlavní boss.

Zároveň ale prozradil, že o celém plánu, který se dával dohromady již v průběhu ledna, dobře věděl i Patrik Kincl, který měl v té době reálnou možnost zvolit místo odvety pyramidu Gamechanger.

“Když jsme ten zápas dávali dohromady, tak Patrik věděl, že Karlosova podmínka, aby ten zápas takhle rychle podstoupil, je, že chce zápasit ještě před tím. Nezápasil devět měsíců a pro Karlose je to samozřejmě jeden z extrémně důležitých životních zápasů. Zároveň se mu nechce vůbec vyhýbat, což si myslím, že Patrik moc dobře ví. Ten samozřejmě hraje své PR, to úplně respektuji. Snaží se nas*at Karla a Karel se snaží nas*at jeho. Myslím si, že se s tím ani jeden netají,“ popsal věcně zákulisí celého vyjednávání Ondřej Novotný.


Výběr soupeře, který má prověřit Karlosovu formu před titulovým bojem, spěje do finále. Zůstali dva borci a konečný verdikt bychom se měli dozvědět během následujících týdnů. V případě, že se naplní nejčernější scénář a Karlos nebo Patrik se před zápasem zraní, jsou v záloze náhradníci, jak jsme tomu zvyklí z velkých duelů v UFC.

“Ano, to je pravda. Máme tam dvě jména,” uklidnil fanoušky Novotný.


Další články