Sleduj nás

Václav Mikulášek by rád bojoval v KSW. Nyní ale vyzval Zbyňka Vlčka, který nemá v MMA jediný zápas

Václav Mikulášek by rád bojoval v KSW. Nyní ale vyzval Zbyňka Vlčka, který nemá v MMA jediný zápasFoto: OKTAGON MMA

Mít sny je krásná a velmi potřebná věc. Pokud ale chcete, aby se jednou mohly stát realitou, je více než potřebné směrovat své kroky tím správným směrem a dělat rozhodnutí, která vás dostanou až tam, kde chcete být.

Václav Mikulášek se v nedávném rozhovoru pro The Mag rozpovídal o to, že by jej ohromně lákalo zkusit si angažmá v největší evropské organizaci KSW. Polský hegemon je Vaškova vysněná destinace již dlouhé roky, a tak by stačil i pouhý jeden zápas, aby získal pocit uspokojení.

„Čeho bych chtěl dosáhnout? Já si na své sny již trochu sáhl. Ještě mám sen zápasit v KSW. Vím, že je to pro mě reálné. Chtěl bych tam a dát si tam aspoň jeden zápas. Jeden sen už mi utekl, a tak bych si chtěl splnit tento. KSW sleduji již hodně dlouho. Ještě, než tady v Čechách lidé věděli, co to je, tak už jsem KSW sledoval. K Polsku mám blízko, mám hranice asi čtyři km od baráku,“ vyslovil Václav své přání, které vzhledem k polské expanzi do České republiky nezní vůbec nereálně.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Otázkou zůstává, zda jde „Baba Jaga“ tím správným směrem. Poslední představení na turnaji FABRIQ tomu příliš neodpovídalo. Václav vzdal zápas ve třetím kole, protože jej vytáčel soupeř, který před ním po kleci utíkal. Těžko si lze představit, jak by na podobný počin reagovalo náročné publikum u našich severních sousedů.

Ani výběr soupeře, na kterého „Baba Jaga“ svojí poslední výzvou ukázal, není zrovna znamením, že se chce Mikulášek sportovně posunout. I když je reakce na Zbyňka Vlčka, který se o Vaškovi několikrát zmínil, pochopitelná, nedá se říci, že by mu skalp MMA novice mohl jakkoliv pomoct.


„Slyšel jsem nějaká velká vyhlášení. Jak by si to se mnou dal a jaká je moje výkonnost. Takže já se připojím velmi rád. Zbyňku, doufám, že trénuješ a připravuješ se na Ostravu. Doufám, že to nevzdáš a že se ze mě nepokakáš, jako jsi to nedávno předvedl v tom klubu. Jsme snad oba fighteři, ty tvrdíš, že je to tvoje cesta, tak doufám, že to vezmeš a necouvneš. Čekám na tebe,“ poslal Mikulášek jasný vzkaz bývalému účastníkovi reality show Love Island, kterého čeká první zápas v profi MMA.

Zdroj: The Mag, Instagram Václav Mikulášek


Další články