Sleduj nás

V USA teče McGregorova whisky proudem. Nikoliv však do hrdel, nýbrž do záchodů

V USA teče McGregorova whisky proudem. Nikoliv však do hrdel, nýbrž do záchodů

Conor McGregor je miliardář, jehož výdělky plynou nejvíce z prodeje whisky. V současné době se však jeho byznys trochu pozastavil. Za vše může dubnový incident, během něhož jindy obávaný bojovník udeřil svou pověstnou levačkou bezmocného starce.

McGregor si to začátkem dubna namířil dublinského baru s názvem The Marble Arch Pub, kde chtěl všechny zákazníky pohostit. Jeden z hostů však odmítl jeho whisky vypít, což se Conorovi nelíbilo, a tak mu strčil panáka přímo pod nos. Starý pán se ale při tomto pokusu naštval a řekl: „Nebudu pít tu tvou s*ačku!“ Načež schytal ránu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Napadený muž, jenž chtěl zůstat v anonymitě, byl následně dle britského deníku dailystar.co.uk převezen domů. Celý příští týden nevytáhl paty z domu, údajně proto, že se cítil otřesený. Případ byl předán policii a ta začala s vyšetřováním. Conor McGregor se dle všeho s poškozenou stranou dohodl na finančním vyrovnání, čímž si zajistil alespoň na chvíli klid. Jeho hříšný skutek ovšem bez další reakce nezůstal.


„Rozhodli jsme se s panem McGregorem ukončit spolupráci. Whisky, která nám zůstala, vylijeme do záchodu. Budeme jednat tím způsobem, který přesně odpovídá stylu jeho chování,“ zaznělo z prohlášení floridského podniku The Salty Shamrock, do něhož sám Conor rád chodíval, neboť na Floridě tráví dost času. V téže státě vznikl letos na jaře jeho další neslavný incident, tentokrát však s roztřískaným telefonem. Ten zničil fanouškovi, který ho natáčel při cestě z baru.

„Vzhledem k nedávnému zbabělému a otřesnému chování takzvaného irského profesionálního bojovníka Conora McGregora už irská hospoda Salty Shamrock nebude prodávat jeho produkt a ani se zúčastnit jakéhokoliv byznysu, který bude spojován s jeho jménem. Tímto vyzýváme všechny majitele irských barů, aby udělali totéž. Conor McGregor není skutečným představitelem irského lidu!“ doplňovali ve svém prohlášení zástupci společnosti.

Irských hospůdek, barů či restaurací je po světě celá řada a téměř každá má ve svém repertoáru McGregorovu whisky Proper Twelve. Její prodej se však v poslední době o něco snížil a dá se očekávat, že čísla budou ještě klesat. Očividně se výzva od The Salty Shamrock již začíná ujímat.Další články