Sleduj nás

Usman: Masvidal je průměrný soupeř, který nedokázal knokautovat ani Diaze

Usman: Masvidal je průměrný soupeř, který nedokázal knokautovat ani Diaze

Šampion velterové váhy UFC je přesvědčený, že o svůj pás během další obhajoby nepřijde. Necítí totiž, že by zásoba dovedností jeho příštího soupeře byla natolik bohatá, aby ho měla čím ohrozit.

„Nalijme si čistého vína. Je podle vás nebezpečnější Tyron Woodley, nebo Jorge Masvidal? Tyron má větší sílu, a pokud vás trefí, tak letíte k zemi. Mám se tedy obávat Masvidala a jeho postoje? Vždyť on nedokázal knokautovat ani Natea Diaze, takže čeho bych se měl jako bát?“ reagoval šampion Kamaru Usman před obrazovkami MMA Fighting, kde připomněl tu skutečnost, že porazil daleko lepší chlápky, než je Masvidal. A jedním z nich byl právě bývalý král velterové váhy Tyron Woodley.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Koho lepšího jako Jorge porazil? Nikoho! Utkal se s Demianem Maiaou a co se stalo? Prohrál! Pak bojoval se Stephenem Thompsonem a zase prohrál. Když se nad tím zamyslíte, je šílené, odkud se to ‚hype‘ okolo něho bere. Každý říká: ‚Pozor na něj, je to striker, je to killer.‘ Tomu se ale musím se smát. Až na to přijde, udělám, co budu muset, a posadím Masvidala zpátky na zadek. Zničím ho na zemi, kde si ani neškrtne. Budu ho mučit tak dlouho, dokud se nevzdá. A pokud by se náhodou dokázal postavit, tak nevadí, knokautuju ho klidně v postoji,“ přidával sebevědomý dvaatřicetiletý držitel pásu.

Duel Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal je v plánu na UFC 252, které se uskuteční až v létě, přesněji 11. července. Již teď je jisté, že půjde o velmi sledovanou bitvu, ale zároveň je nutné si připustit, že se do té doby může cokoliv přihodit. A sám nigerijský šampion se ještě nedávno zotavoval po operaci kolene, kvůli němuž byl na více než půl roku vyřazen z veškerého tréninkového procesu (od března do října 2019).


„Dlouhá léta jsem bojoval pouze s jednou zdravou nohou. Myslím si ale, že by to ani nebylo fér, kdybych mohl bojovat s oběma, už teď jsem totiž jinde než většina zápasníků v divizi," zažertoval.

Usman varuje Masvidala: Naplním ti prdel kubánskou kávou!


Další články