Sleduj nás

UFC zveřejnilo řežbu v pérové váze! Max Holloway si to rozdá s Arnoldem Allenem

UFC zveřejnilo řežbu v pérové váze! Max Holloway si to rozdá s Arnoldem AllenemFOTO: UFC

Datum 15. dubna si v kalendáři pečlivě zakroužkujte, protože hlavní zápas UFC Fight Night bude stát rozhodně za to.

Dlouholetý vládce pérové divize Max Holloway si to v pětikolové bitvě rozdá s rozjetým Britem Arnoldem Allenem.

Famózní Havajec byl v pérové váze více než šest let neporažen, ale poté přišly zápasy s Alexandrem Volkanovskim a série byla u konce. Ve druhém vzájemném střetu se sice dalo hovořit o nepřízni rozhodčích, ale Australan svoji dominanci potvrdil třetí výhrou a vyrazil do lehké váhy, kde se pokusí ukrást opasek Makhachevovi. Max mezitím stihl brutálně zřezat Calvina Kattara a také Yaira Rodrigueze.


I tak ale zůstává ve své divizi trochu zakletý, protože čtvrtý zápas s Great Alexem nedává smysl a většinu ostatních již dokázal porazit. Výjimkou je právě jeho aktuální soupeř Arnold Allen.

Devětadvacetiletý Angličan je v UFC stále neporažený. Momentálně drží sérii dvanácti výher v řadě a může se chlubit impozantní bilancí devatenácti výher a jedné porážky. Poslední výkony, kdy přejel Sodiqa Yusuffa a naprosto zdemoloval Dana Hookera, potvrzují oprávněnost titulových ambicí, kterými se Allen vůbec netají.


Skalp bývalého šampiona Hollowaye by na tyto touhy dal definitivní razítko a na Allena by pravděpodobně čekal vítěz souboje mezi Rodriguezem a Emmettem.

Kromě atraktivního hlavního duelu nabídne tento turnaj i návrat Chrise Gutierreze, který v posledním zápase brutálně ukončil loučícího se Frankie Edgara. Těšit se také můžeme na vždy zábavného Edsona Barbozu, který si bude muset poradit s mašinou Billym Quarantillem.
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články