Sleduj nás

UFC - Woodley Tyron - Usman Kamaru

UFC - Woodley Tyron - Usman Kamaru

Hlavní předzápas na UFC 235 bude titulová bitva ve veltrové váze mezi obhájcem Tyronem Woodleym a vyzyvatelem Kamaru Usmanem. Ten se do této pozice dostal trochu překvapivě na úkor Colbyho Covingtona.

Colby je sice dočasný šampion, ale díky své povaze, a schopnosti urazit úplně každého, si sám zavřel dveře do souboje o pás. Kamaru je od roku 2015, kdy do UFC vstoupil, neporažený a do souboje o titul ho vystřelila výhra nad bývalým šampionem Rafaelem Dos Anjosem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Na druhé straně oktagonu ho ale čeká jeden z nejlepších wrestlerů a opravdu dominantní šampion Woodley. Poslední úspěšná obhajoba 36letého Američana proběhla loni v září, kdy si až nečekaně lehce poradil se sebevědomým Darrenem Tillem. Při úderu si poranil palec, následovala operace a vynucená pauza. Nyní je nezpochybnitelný král weltru zpět a do zápasu s Usmanem jde jako favorit.

Woodley Tyron vs. Usman Kamaru v tvrdé bitvě


Jedna věc je jasná! V neděli ráno nás čeká hodně dlouhý zápas. Oba borci nikam nespěchají a soupeře postupně rozebírají. Jejich wrestling je na podobné úrovni. Kamaro je na tuto váhovou kategorii hodně velký, ale Woodley ukázal už na Tillovi, že mu to příliš nevadí.

Co bude v tomto zápase rozhodovat, je granát, který se ukrývá v Tyronově pravačce. Navíc je šampion nepřekonatelný v dodržování taktiky, což někdy ubírá na atraktivitě zápasů. Naše peníze půjdou na Woodleyho v solidním kurzu 1.51.


Další články