Sleduj nás

UFC - Lawler Robbie - Magny Neil

UFC - Lawler Robbie - Magny Neil

Návrat bývalého šampiona Robbieho Lawlera bude jednou z hlavních událostí UFC Fight Night 175, které se odehraje v APEX Centru v Las Vegas. Soupeřem mu bude v dobré formě bojující Neil Magny.

Ten se měl původně utkat s Geoffem Nealem, ale ten během přípravy zkolaboval a skončil na dialyzačním přístroji. Situace asi byla velmi dramatická, protože dle jeho slov „skoro zemřel“ a týden si poležel na jednotce intenzivní péče. Náhrada se podařila sehnat velkolepá. Robbie Lawler se vrátí do akce po loňské porážce, kterou mu uštědřil Colby Covington. Tato jednoznačná bodová prohra byla pro Robbieho již třetí v řadě. Upravila tak jeho bilanci na osmadvacet výher a čtrnáct porážek, kdy 71 % vítězství získal knockoutem.

Lawler Robbie vs. Magny Neil v souboji na galavečeru UFC


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Neil Magny půjde do tohoto zápasu s rekordem třiadvacet výher a sedm výher, kdy 57 % vítězství získal rozhodnutím rozhodčích. Poslední dva zápasy potvrdily tento trend a v obou bral Neil jasnou výhru na body. Dvaatřicetiletý rodák z Brooklynu se nachází na čtrnácté pozici ve svém žebříčku a vždy, když se nadechl k radikálnímu vylepšení této pozice, přišla porážka, která jej srazila zpět.

Osmatřicetiletý Lawler se nachází na sklonku své úžasné kariéry a pokud by přišla čtvrtá prohra v řadě, mohla by znamenat definitivní sbohem velkého válečníka. Magny bude v tomto zápase opět těžit ze své převahy ve výšce i dosahu. Robbie rozjede svůj tradiční atraktivní styl, ale Magnyho způsob boje mu nebude vůbec sedět. Neil dokáže velmi dobře kontrolovat vzdálenost a Robbie se přes jeho dlouhé ruce bude dostávat velmi těžko. Očekáváme vyrovnaný duel, který skončí bodovou výhrou Magnyho. Na toho je vypsaný kurz 1.45.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži