Sleduj nás

UFC - Anderson Corey - Walker Johnny

UFC - Anderson Corey - Walker Johnny

UFC 244 bude svědkem další velkolepé show, která se očekává od jednoho z nejzábavnějších bojovníků současné polotíhy Johnny Walkera. Otestovat, kam až sahají jeho schopnosti, se tentokrát pokusí zkušený Američan Corey Anderson.

Ten má momentálně bilanci dvanácti výher a čtyř porážek, kdy 67 % vítězství získal na body. Anderson je vynikající wrestler, který doručí v průměru 5 takedownů za zápas s 50 % úspěšností. Na soupeře také vypálí 4,4 signifikantních úderů za minutu s přesností 46 %.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Johnny Walker na sebe nejprve upozornil v Dana White Contender Series, ale po příchodu do UFC všechny šokoval třemi knockouty v řadě, na které potřeboval pouze dvě minuty a padesát vteřin! Upravil tak svůj rekord na sedmnáct výher a tři porážky, kdy 82 % vítězství získal KO. Za minutu vyšle 5,7 významných úderů s přesností 69 %. Tato famózní a na polotěžkou divizi ojedinělá čísla doplňuje zatím 100% obrana proti strhům.

V tomto zápase bude vše záviset na schopnosti Walkera bránit Andersonovi pokus o strhnutí. Corey je vynikající zápasník s obrovskou kardio nádrží a bude se snažit dostat Johnnyho pod sebe od první do poslední vteřiny. Walker je ale neskutečně dynamický a jeho útoky jsou divoké a smrtící. Očekáváme Brazilcovu výhru KO v první polovině zápasu. Kurz na Johnny Walkera je solidních 1.60.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži