Sleduj nás

UFC - Anderson Corey - Walker Johnny

UFC - Anderson Corey - Walker Johnny

UFC 244 bude svědkem další velkolepé show, která se očekává od jednoho z nejzábavnějších bojovníků současné polotíhy Johnny Walkera. Otestovat, kam až sahají jeho schopnosti, se tentokrát pokusí zkušený Američan Corey Anderson.

Ten má momentálně bilanci dvanácti výher a čtyř porážek, kdy 67 % vítězství získal na body. Anderson je vynikající wrestler, který doručí v průměru 5 takedownů za zápas s 50 % úspěšností. Na soupeře také vypálí 4,4 signifikantních úderů za minutu s přesností 46 %.


Johnny Walker na sebe nejprve upozornil v Dana White Contender Series, ale po příchodu do UFC všechny šokoval třemi knockouty v řadě, na které potřeboval pouze dvě minuty a padesát vteřin! Upravil tak svůj rekord na sedmnáct výher a tři porážky, kdy 82 % vítězství získal KO. Za minutu vyšle 5,7 významných úderů s přesností 69 %. Tato famózní a na polotěžkou divizi ojedinělá čísla doplňuje zatím 100% obrana proti strhům.

V tomto zápase bude vše záviset na schopnosti Walkera bránit Andersonovi pokus o strhnutí. Corey je vynikající zápasník s obrovskou kardio nádrží a bude se snažit dostat Johnnyho pod sebe od první do poslední vteřiny. Walker je ale neskutečně dynamický a jeho útoky jsou divoké a smrtící. Očekáváme Brazilcovu výhru KO v první polovině zápasu. Kurz na Johnny Walkera je solidních 1.60.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu