Sleduj nás

Trestní stíhání? Žádný problém! Tadeáš Růžička děkuje za pozornost. Mawar už je oficiální značka! těší ho

Trestní stíhání? Žádný problém! Tadeáš Růžička děkuje za pozornost. Mawar už je oficiální značka! těší hoFOTO: I AM FIGHTER

Policie proti němu v současné chvíli vede dva případy, a dokonce i zahájila trestní stíhání. Tadeáš Růžička si však současnou situaci očividně užívá.

Mladý bojovník je poslední dobou terčem medií. Ne že by ho vyhledávala, on jim všem sám nabíjí svým chováním. Ať už to bylo vyhrožování fanouškům, vyhrožování reportérovi, napadení své vlastní přítelkyně nebo napadení úplně cizích dívek, vždy šlo o činy, nad kterými zůstával rozum jenom stát.

Na vrcholu všech těch problémů je video, které patrně viděl už asi každý. Tadeáš zmlátil do bezvědomí muže, kterému se následně ještě vysmál a několikrát ho profackoval. Dlouhou dobu přitom platilo, že policie nemohla najít napadenou osobu, což se v posledních dnech změnilo a včera, tedy v pondělí, bylo proti bojovníkovi oficiálně zahájeno trestní stíhání.


„Mohu potvrdit, že bylo proti Tadeášovi Růžičkovi otevřeno trestní stíhání za trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví. Paralelně je k tomu otevřen ještě jeden případ, který se řeší jako přestupek proti občanskému soužití,“ potvrdil našemu webu zdroj spojený s případem. Zároveň bylo dodáno, že Tadeášovi za jeho chování v případě odsouzení hrozí tříletý pobyt za mřížemi.

Děkuji za pozornost!

Drtivá většina lidí by po jednom podobném problému zalezla někam do kouta a nedala o sobě vědět, Tadeáš ale v řádění pokračoval, a i když začal být následně trestně stíhán, tak si to očividně užívá. O tom svědčí další z jeho kontroverzních příspěvků, jež zveřejnil na své sociální sítě.


„Tolik prostoru v televizi jsem nedostal nikdy! Ani když jsem vyhrál ty největší šampionáty, jako je například mistrovství světa. Hmm. Takže díky! Mawar už je ofiko značka!“ řekl Růžička, načež si stoupl a ukázal na mikinu s vlastním potiskem.

Tadeáš to má necelé dva měsíce do šestadvacátých narozenin. Pakliže by ho čekal pobyt za mřížemi, přeruší si tím na tři roky kariéru v nejdůležitější fázi vývoje. Navíc bude mít v rejstříku puntík, který už nepůjde smazat. Takový OKTAGON již dal od bojovníka nadobro ruce pryč a po jeho stopách půjdou další a další organizace.Další články