Sleduj nás

Tony Ferguson odpovídá na podpůrný vzkaz od Khabiba Nurmagomedova a stále doufá ve vzájemnou bitvu

Tony Ferguson odpovídá na podpůrný vzkaz od Khabiba Nurmagomedova a stále doufá ve vzájemnou bitvu

Když Tony Ferguson na UFC 249 prohrál, byl to pro mnohé šok. Spousta lidí cítila zklamání a úplně bez emocí nezůstal ani šampion Khabib Nurmagomedov. Dávné spory šly tedy v tomto případě stranou a místo nich se dostavilo uznání.

„Cokoliv se mezi námi přihodilo, to už patří minulosti. Hlavu vzhůru, Tony. Doufám, že jsi ty i tvá rodina v pořádku. Až tvůj syn jednou vyroste, bude na tebe pyšný,“ napsal před pár dny ruský Orel, jenž soucítil se svým americkým protějškem, se kterým se již pětkrát v minulosti mohl utkat. Jak už ale mnohokrát zaznělo, této bitvě doposud štěstí nepřálo.


Zajímavou, leč poněkud záludnou otázkou pro nás je, zdali se někdy dočkáme šestého pokusu. Minimálně Tony Ferguson v něj ve své odpovědi věří.


„Respekt. Stále mi dlužíš ještě dvacet kliků," reagoval El Cucuy ve svém tradičním stylu. „Jsem však rád, že se tvému otci vede lépe. Brzy se uvidíme, hochu, pokračuj v tréninku na skutečné finále," dodával Ferguson, který bohužel teď i podle Dany Whitea musí hrát až druhé housle. V budoucnu by mu však měla stačit jedna výhra a rázem z něho bude nový vyzyvatel. A jak se sám Tony nechal slyšet, tak je připraven si svou pozici opět vybojovat.


Další články