Sleduj nás

To je šaškárna! Vémola oznámil další zápas měsíc před odvetou s Kinclem, ten už raději hledá náhradníka

To je šaškárna! Vémola oznámil další zápas měsíc před odvetou s Kinclem, ten už raději hledá náhradníkaFOTO: OKTAGON MMA

Turbulentní týden připravila svým fanouškům organizace OKTAGON. Po prvotním nadšení, které vyvolala ohlášená odveta mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou, přichází zpráva vzbuzující velice rozporuplné reakce.

Terminátor se totiž rozhodl, že nechce s návratem čekat až do konce května, ale uvidíme jej již na turnaji v Liberci, tedy pouhý měsíc před nejexponovanějším zápasem tohoto roku!

"Na cestě k titulovému zápasu s Patrikem Kinclem čeká Karlose první zápas po zranění a dlouhé pauze, která trvala devět měsíců. Váha je smluvena na 88 kilogramů. Terminátor je zpět!" oznámila duel organizace na svých sociálních sítích.


Soupeř zatím není znám, a vzhledem k dohodnutému váhovému limitu se určitě nebude jednat o obhajobu titulu v polotěžké váze. Zatím se vše jeví tak, že Karlos dostane pravděpodobně velmi hratelného soupeře, který poslouží jako rozehřívací sparing partner před bojem o pás střední váhy.

I při tomto velmi pravděpodobném scénáři se ale může cokoliv pokazit a Patrik Kincl opět ostrouhá.


Toto riziko se samozřejmě Inspektorovi nelíbí, obzvláště po tom, co obětoval svoji účast v milionové pyramidě Gamechanger a vše vsadil na odvetný zápas s Vémolou.

Patrikova reakce na sebe také nenechala dlouho čekat. Vysmál se Karlosovi a zároveň odhalil, co jej v OKTAGONu dále motivuje.

„Tak co, bere ho ještě někdo vážně? To bylo žvástů o tom, jak mám ten titul půjčenej. Jak si pro něj hned dojde apod. To celé podtrženo nádherným rozhovorem z nemocnice pro iSport.

Jeho brněnské vystoupení po mé obhajobě mělo znít spíše takhle: Se*u z Patrika Kincla. Když mi Oktagon o tomhle zápase řekl, tak jsem zrovna neskákal radostí. Možná Karel počítal s tím, že cuknu a půjdu na gamechanger a jemu se tak uvolní cesta pro můj titul. Na květen je připraven náhradní soupeř, takže přípravu budu ladit spíše tímhle směrem a pak vyzvu Brita,“ vyznal se Kincl z touhy stát se dalším dvojnásobným šampionem.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články