Sleduj nás

Nekritizujte Vémolu, však málem zemřel, brání Novotný svou hvězdu

Nekritizujte Vémolu, však málem zemřel, brání Novotný svou hvězduFOTO: OKTAGON MMA

Ještě před měsícem skomíral na nemocničním lůžku a dnes už má domluvený zápas. A dost možná budou rovnou dva. Lidé se diví, zdali Karlosova nemoc byla tak vážná, jak nám ji veřejnost prezentovala.

Vše došlo do bodu, kdy se ke zmíněné kritice musel vyjádřit i sám promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Ten všem spekulantům vzkázal, aby si zaťukali na čelo. Bojovníci to mají v hlavách nastavené jinak a od toho se odvíjí i jejich regenerace.

„Všichni víte, že Karlos málem zemřel. Musím říct, že mě vlastně irituje, když někdo zpochybňuje zdravotní stav ať už jednoho anebo druhého bojovníka. I Patrik Kincl byl urážen za to, že šel na nějaké sparingy, co oznámil, že kvůli ruce nepůjde do duelu s Breesem…,“ konstatoval Novotný ve svém streamu.


„Náš postoj k tomu, co bojovníka bolí či nebolí, je naprosto odlišný od toho vašeho. Tito kluci, bojovníci, jsou trochu jiní, než jste vy ostatní. Jejich práh bolesti a schopnost něco vydržet je úplně jinde. Tito kluci zkrátka vnímají svět jinak,“ pověděl.

„Karlos Vémola byl v jeden moment skutečně na hraně života. Velmi rychle si s tím dokázal poradit a teď už je všechno v pořádku. Já už jsem i dostal zprávu od lékařů, že pomalu může začít s normální přípravou,“ uvedl Novotný.


A tak jsme došli do bodu, že zde máme oficiálně oznámenou odvetu mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem, kteří se, pokud vše půjde dobře, spolu střetnou 20. května na turnaji OKTAGON 43 v pražské O2 areně.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu