Sleduj nás

Porazí Kincl Vémolu? Má na to, ale tahle věc může být jeho nevýhodou, líčí Kozma

Porazí Kincl Vémolu? Má na to, ale tahle věc může být jeho nevýhodou, líčí KozmaFOTO: OKTAGON MMA

David Kozma poukazuje na zásadní faktory, které mohou rozhodnout odvetu mezi Kinclem a Vémolou.

Mnozí bojovníci říkají, že v tomto duelu rozhodne především hlava, což je nepochybně pravda. Bývalý šampion velterové váhy Oktagonu ovšem upozorňuje ještě na jednu důležitou věc, a tou je délka souboje.

„Snad k tomu zápasu už konečně dojde a ani jeden se nezraní,“ zažertoval Kozma úvodem. „Každopádně to vidím 50 na 50. Oba dva se od prvního vzájemného zápasu posunuli, Patrik nabral svalovou hmotu a sílu, takže ho bude velmi těžké naházet. Na druhou stranu tím mohl také přijít o svoji fyzičku. Nemusí tedy těch pět kol udýchat,“ vyhodnotil.


Propojíme-li si Kozmovu současnou predikci s tou, kterou vyřkl ještě před zrušením prosincového duelu, příliš se od sebe neliší. Naopak se skvěle propojují.

„Vidím to absolutně 50 na 50,“ uvedl Kozma na svém YouTube kanálu. „Když měli mít první zápas, tak jsem říkal, že je pro mě favoritem Patrik Kincl. Tam to vypadalo, že kdyby to pokračovalo do čtvrtého kola, tak by Patrik asi vyhrál,“ domnívá se.


„Každopádně na kdyby se nehraje. Karlos zkrátka vyhrál dvě kola, možná dokonce i všechna tři. Určitě tam ale hrálo svoji roli i to píchnutí do oka. Já jsem na tu jejich odvetu velmi zvědavý. Neumím si představit, že Karlos vydrží Kincla házet celých pět kol, jelikož Patrik má fakt skvělou obranu proti strhům. Oproti prvnímu zápasu je navíc těžší,“ povídal.

„Na druhou stranu, ani Patrik mi nepřišel v pozdějších kolech duelu s Pirátem úplně čerstvý. Je možné, že se mu ta váha navíc špatně udýchává… Takže fakt jsem na to zvědavý a vidím to vážně 50 na 50. Absolutně si nedokážu tipnout, jak to bude probíhat,“ svěřil se Kozma.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články