Sleduj nás

Terminátor se znovu zapne. OKTAGON potvrdil další duel Karlose Vémoly

Terminátor se znovu zapne. OKTAGON potvrdil další duel Karlose VémolyFOTO: OKTAGON MMA

Sbohem MMA, ale ne sbohem boji. Karlos Vémola si sice naposledy podal ruku s Attilou Véghem a oznámil konec kariéry, ovšem OKTAGON už potvrdil, že si Terminátor přeci jen ještě jednou oblékne rukavice. Tentokrát to však bude podle jiných pravidel.


Loučení na oko? Vémola ještě neřekl poslední slovo

Kdo někdy sledoval Karlose Vémolu, ví, že „konec kariéry“ z jeho úst neznamená nikdy definitivní tečku. Třetí duel s Attilou Véghem měl být rozlučkou, a přesto se opět mluví o návratu.

Tentokrát už to ale potvrdil i spolumajitel OKTAGONu Pavol Neruda. A mluví jasně.

„Karlose ještě čeká zápas. Nebude to však podle pravidel MMA. Nějak zápasit bude, ale podle toho, co jsme se bavili, tak je to v MMA konec,“ prozradil pro server Šport.sk.

Žádné KSW, žádné MMA. Tak co tedy?

V minulosti se spekulovalo o Vémolově přestupu do polské KSW. Podle Nerudy šlo však spíš o přefouknutou bublinu než reálný scénář.


„Nabídka z KSW byla staršího data. MMA zápas už ho nečeká. KSW je passé,“ dodal bez okolků.

Zůstává tak jediná otázka: Kde se Vémola znovu objeví? A podle jakých pravidel?

Box? Hell Boxing? Nebo něco úplně jiného?


Nejpravděpodobněji to vypadá na box. Vémola v minulosti navázal kontakt s projektem Hell Boxing, který se specializuje na postojové souboje mimo klasické MMA struktury. A vzhledem k tomu, že OKTAGON s podobnými formáty (jako byla série UDG) postupně skončil, je jasné, že pro Terminátora bude třeba vytvořit něco speciálního – nebo vycestovat jinam.

Už teď je ale jasné, že když jde o Karlose, platí jedno pravidlo: Nikdy neříkej nikdy.


Další články