Sleduj nás

Tadeáš Růžička má z trestního stíhání jen srandu. Směje se a žertuje, že nakopal i starou babičku

Tadeáš Růžička má z trestního stíhání jen srandu. Směje se a žertuje, že nakopal i starou babičkuFOTO: CLASH OF THE STARS

Proti Tadeáši Růžičkovi bylo právě zahájeno trestní řízení, ale ten si s tím těžkou hlavu rozhodně nedělá. Naopak z toho má ještě legraci.

Tuto neděli bylo našemu portálu ze strany příslušného státního orgánu potvrzeno, že se proti Tadeášovi Růžičkovi zahájilo trestní řízení. Doplňme si co nejstručněji, že v případě odsouzení budou bojovníkovi hrozit až tři roky za mřížemi. Tento trest je spojen s napadením, ke kterému došlu v ulicích Prahy. Souběžně je přitom v řešení ještě jeden případ, který je brán jako přestupek proti občanskému soužití. 

„Tolik prostoru v televizi jsem nedostal nikdy! Ani když jsem vyhrál ty největší šampionáty, jako je například mistrovství světa. Hmm. Takže díky! Mawar už je ofiko značka!“ řekl Růžička během pondělního večera na svém Instagramu, čímž reagoval na současnou situaci. Tím jeho rýpání ale teprve odstartovalo.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Smích a srandičky

Výše zmíněná citace, kde Mawar děkuje mediím a kritikům za pozornost, byla jen začátkem té „obří srandy“. Jako by si bojovník opravdu myslel, že se vlastně o nic nejedná, a proto si z aktuální situace dělal legraci.

„Po tréninku!“ natáčel Tadeáš nové video, ve kterém měl nadmíru dobrou náladu. „Co, trenére, jakej byl trénink?“ ptal se, přičemž sám očekával nějakou nemístně vtipnou odpověď. A ta také přišla.


„Trénink byl dobrej, Táďo, mohls víc makat a nemusels zase přijít úplně sjetej a hajlovat tady. A pak jsi nemusel dokopávat tu starou babičku. A už vůbec jsi nemusel okrádat toho malýho kluka,“ dočkal se Mawar odpovědi, během níž se po celou dobu hlasitě smál.

Nepochybně se jednalo o cílenou reakci, která byla směrována přesně té části veřejnosti, která žije Mawarovým případem, resp. případy, jelikož jich je několik. Protože ale on sám razí heslo, že media jen lžou, pak má možná dobrou náladu, protože se nic z toho, o čem se píše a mluví, zjevně nestalo.


Zde se hodí dodat krásnou vsuvku Karlose Bendy, který se pro náš server před pár dny rozhovořil o tom, jak je Růžička ve skutečnosti nebezpečný člověk. Je to dáno tím, že se pro něho kontroverzní chování stalo standardem, který může jednoho dne skončit velmi tragicky, pokud to někdo nezastaví.

„Tohle už není o průšvizích, tohle Tadeášovo chování je jeho přirozenost. Je to agresor. A to, jak se agresivně, vulgárně, a hlavně nebezpečně chová, je pro něho normální. Takový Diego Kotlár je to samé v chování, ale má strach. U Mawara je to jiné, příště to může dopadnout už opravdu tragicky,“ okomentoval současnou situaci Karlos Benda.   

Zdroj: Autorský text


Další články