Sleduj nás

Další obří malér! Tadeáš Růžička hrozil znásilněním a zmlátil holku. Svědectví napadené

Další obří malér! Tadeáš Růžička hrozil znásilněním a zmlátil holku. Svědectví napadené Foto: Clash of the Stars

Čeho je moc, toho je příliš. A Tadeáš Růžička bohužel opět posunul tu pomyslnou laťku, že narazila na zcela nový strop. 

Tadeáš Růžička se vydal na dovolenou k moři, aby nemusel číst „ty nesmysly“, které se o něm píší. Lidé jsou prý „ovce“, které věří tomu, čemu by neměly. No jo, jenže aby to platilo, nesměl by si Tadeáš na sebe uplétat čím dál větší pavučinu malérů a průšvihů.

Ten poslední se odehrál tento víkend. Bojovník se již vrátil z dovolené a rovnou si to namířil do centra Prahy. Patrně měl už něco připito, a tak opět dostalo prostor jeho druhé já, které vyvolávalo konflikt. Během něho došlo k udeření dívky a manipulaci své vlastní přítelkyně, aby se zapojila do šarvátky. Více ale už zpověď od napadené osoby…


Jak Mawar inscenoval napadení a udeřil ženu

„Dne 13. srpna jsme byly s Eliškou svědky incidentu s Tadeášem Růžičkou, kdy brutálně vyhrožoval svojí přítelkyni a naváděl ji k tomu, aby Elišku zmlátila (o což se na jeho povely pokoušela), a následně mi dal pěstí,“ znělo stručné shrnutí případu od napadené Aleny.

Nyní však podrobně…

„V brzkých ranních hodinách vešel pár do Burrita Loca. Pozorovala jsem plakající slečnu a kluka, který jí poroučí, ať mu koupí jídlo, že má hlad. Slečna se pokoušela odejít, ale on ji vždy ode dveří dotáhl směrem k pultu. Říkal jí, že jí znásilní někoho z rodiny a že ji zmlátí, že je nemožná a že by se za sebe měla stydět.


Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho. Následně jsme sledovaly její odchod, kdy ji asi o 100 metrů dál vzal za vlasy a hodil s ní po kovové zábraně. Vyšly jsme tedy jejich směrem.

Slečna zabočila do ulice a Tadeáš pokračoval, přičemž jsme na něj křičely a snažily se ho konfrontovat s jeho chováním. Najednou byl strašně milý a říkal nám, že jsme celou situaci špatně pochopily. Nemělo smysl mu dál říkat, že je č…, takže jsme se otočily zpátky směrem domů.

Zastavily jsme se opět u Burrita a po chvíli se dva zmínění spolu objevili. Slečna začala do Elišky bít pěstmi a kopat. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu: ‚Zabij ji.‘ Poté Elišce plivnul do obličeje.


Byla to dost vyhrocená situace a detaily mi už mozek vymazal. Já na kluka, kterej svoji sjetou holku instruoval k bitvě, mluvila. Už si nepamatuju, co konkrétně mi řekl, ale by to fakt nechutný, že jsem mu dala facku, načež jsem vzápětí dostala brutální dělo pěstí,“ zněla celá její zpověď.

Doufá, že to policie vyřeší

Alena celou záležitost nahlásila mužům zákona, kteří ještě té noci přijeli na místo napadení. „Policie přijela na místo, ale oba (Tadeáš a jeho přítelkyně) stihli ujet Boltem. Už jsme však byli na výslechu a řeší se to… Jsem z toho stále v šoku, nicméně to chci vyvést do veřejného prostoru,“ napsala na své sítě, na které označila veškerá možná media, aby její příběh sdílela.

Slečnu Alenu jsme kontaktovali a potvrdila nám, že případ předala policii a že si přeje, aby její příběh šel ven. Stejně tak si přeje, aby byl Mawar za své chování potrestán.


Další články