Sleduj nás

T.J. Dillashaw vs. Henry Cejudo! Je tohle znamení, že UFC plánuje bitvu šampionů?

T.J. Dillashaw vs. Henry Cejudo! Je tohle znamení, že UFC plánuje bitvu šampionů?
Zápasy, v nichž jde o všechno. Přesně takové mají fanoušci rádi a přesně takový jim nabídne již nyní plánovaný duel mezi mistry dvou váhových skupin.

Henry Cejudo (13-2) se po skalpu Demetriouse Johnsona netajil vysokými cíli, jež má v plánu, a mezi nimi nechybí ani současný šampion v bantamové váze T.J. Dillashaw (16-3).

A je to právě druhý jmenovaný zápasník, u něhož možná ještě máme v živé paměti jeho poslední druhý souboj s Cody Garbrandtem, jemuž uštědřil nelítostné KO, a který se nám rozpovídal o plánech UFC.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Nejedná se o nic oficiálního, spíše jen takové náznaky,“ svěřuje se Dillashaw, „jenom nás postavili před kamery, prohodili s námi pár slov a tak dále,“ doplňuje, čímž sice ponechává spoustu otazníků, ovšem kam to vše směruje, to asi víme.

Nedávná prohlášení Cejuda zněla tak, že je připravený vystoupit (přibrat) do bantamové váhy a vyzvat Dillashawa. Toto prohlášení slyšel i jeho potenciální soupeř.


„Duel s Henrym by pro mě byl opravdu zvláštní i z toho pohledu, protože je to skvělý wrestler, co na olympijských hrách vyhrál zlato,“ říká T.J. „Jeho sen je stát se nejlepším vůbec, ale asi mu unikají základy úspěchu, co je k tomu potřeba,“ přibližuje.

„Wrestling na olympijských hrách a wrestling v MMA jsou dvě odlišné věci. Jsem v lepší kondici, než je on, a mohu ho porazit kdykoliv, kdy si jenom umanu,“ předvídá a pro nás prozatím uzavírá Dillashaw.

Další články