Sleduj nás

T.J. Dillashaw: UFC si mě najalo, abych zničil divizi muší váhy

T.J. Dillashaw: UFC si mě najalo, abych zničil divizi muší váhy

Jak to vypadá, tak na nejnižší hmotnostní kategorii čeká minimálně pod značkou UFC neodvratný konec. T.J. Dillashaw jako současný bantamový šampion shodí pár kil, aby se dostal o stupínek níže, kde se utká s Henrym Cejudem, čímž dá této divizi sbohem. 

Podle jeho slov bylo vše plánované dopředu. „UFC se této kategorie chce zbavit, a proto si mě najalo, abych získal druhý pás a uzavřel tím jednu kapitolu dalšího velkolepého příběhu,“ svěřoval se Dillashaw v živém přenosu pro ESPN. 

T.J. Dillashaw jako současný bantamový šampion


T.J. potom opakoval svá už jednou vyřčená slova. „Slíbil jsem, že zničím Garbrandtovi kariéru, a ta stejná věc nyní čeká i na Cejuda. Tváří se jako nejlepší fighter na světě, proto je pro mě důležité zbořit jeho iluze a vrátit ho zpátky na zem,“ doplňuje. 

Co se však Henryho „The Passengera“ týče, ten smutní nad současnými zprávami a UFC hrozí odchodem. „S koncem muší váhy očekávám i svůj osobní konec v této soutěži. Chtěl jsem v MMA zanechat svou stopu, ale k tomu potřebuji ty správné podmínky,“ pravil. 


A ty nové podmínky by jej mohly zavést třeba do ONE Championship, kde mimo jiné působí už i legenda této hmotností skupiny Demetrious „Mighty Mouse“ Johnson. „Víme, že až nastane ten správný čas, bude stačit jeden telefonát,“ prozradil šéf konkurence. 


Další články