Sleduj nás

Stipe Miocic lituje, že se znovu neutká s Francisem Ngannouem. V jeho boxerském debutu mu ale věří

Stipe Miocic lituje, že se znovu neutká s Francisem Ngannouem. V jeho boxerském debutu mu ale věříFoto: UFC

Comeback jedné z největších legend UFC je již opravdu blízko. Nejdéle sloužící šampion těžké váhy se sice soustředí na Jona Jonese, ale zároveň připustil, že jej mrzí odchod dávného rivala.

Bývalý šampion předal před více než dvěma lety symbolické žezlo africkému Predátorovi a vybral si více než zasloužené volno. Stipe se během něj věnoval své civilní hasičské práci, kde dokázal úspěšně složit zkoušky a posunout se do jedné z vedoucích pozic celého sboru. Nyní přišel čas resuscitovat MMA kariéru, ale místo Francise již sedí na trůnu mnohem komplexnější Jon Jones.

Stipe tak nastupuje do mise, ve které mu věří jen opravdu málokdo. Hvězdný „Bones“ se letos v březnu bleskově vypořádal v Cirylem Gane a podobně rychlý proces se očekává i se Stipe Miocicem. O tom ale nechce jedenačtyřicetiletý matador ani slyšet. Stipe je přesvědčený o svých kvalitách i tvrdém úderu a věří, že zvládne Jonesovi zatopit. Hodně jej také mrzí, že nedojde na třetí zápas s Ngannouem, který šel za lepší výplatou ke konkurenci.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Opravdu jsem chtěl trilogii s Francisem. Bohužel šel za lepším. Dobře pro něj. Teď už se soustředím na Jona Jonese. Je to škoda, ale tak to chodí. Když vám někdo nabídne o tolik lepší podmínky, tak není co řešit. Na papíře je Tyson Fury jedním z nejlepších boxerů v celé historii, ale já vím, jak tvrdě se umí Francis trefit. Přeju mu to nejlepší a doufám, že šokuje svět!“

Kamerunský Predátor si to s boxerskou legendou rozdá již za měsíc v Saudské Arábii. Příprava obou bojovníků tedy finišuje a po týdnech dohadů a nejistoty se zdá, že se boj opravdu uskuteční. Francis si vzal na pomoc legendárního Mikea Tysona, ale podle „Cikánského krále“ mu to nebude nic platné.


„Těším se, že světu ukážu, že Tyson Fury je největším bojovníkem své generace. To vše s dalším mistrem svého řemesla! Už se nemůžu dočkat svého návratu, který si osladím vítězstvím,“ prohlásil natěšený Fury.

Zdroj: New York Post Sports


Další články