Sleduj nás

Stačí jedna změna a stanu se tím nejvíce nebezpečným bojovníkem planety, věří Venom Page

Stačí jedna změna a stanu se tím nejvíce nebezpečným bojovníkem planety, věří Venom Page
Každá prohra může být k něčemu dobrá a ta poslední údajně Pageovi ukázala, co musí změnit, aby se stal tím vůbec nejlepším ze všech.

Pětatřicetiletý britský bijec na turnaji Bellator 281 v pětikolové bitvě na body podlehl Loganovi Storleymu, který tak získal do své moci pás dočasného šampiona velterové váhy.

Proti tomuto výsledku se již ohradila spousta lidí, včetně samotného šéfa organizace Scotta Cokera, který se divil, jak může zápas vyhrát někdo, kdo prakticky nezpůsobil žádné škody, pouze se po soupeři „válel“.


Tak či tak se jedná o oficiální verdikt, který už nelze změnit. Venoma ovšem zmíněná prohra nakopla natolik, že nyní hodlá udělat potřebnou změnu, která ho v kariéře nejvíce posune.

lima page bellator


„Vše, co musím učinit, je jedna změna. Stačí jedna záplata do mého už tak perfektního stylu a stanu se tím nejvíce nebezpečným MMA bojovníkem planety,“ věří si jinak atraktivní fighter.

„Každý soupeř, který se proti mně v mé váze postaví, toho zničím. A nezáleží na tom, v jaké organizaci budu působit, žádný soupeř nebude mít šanci. Potřebuji se jen dostat do bodu, ve kterém mohu být sám sebou po celou dobu zápasu,“ naznačil své plány, ačkoliv už nepřiblížil, jak toho hodlá docílit.

S Pagem byl kdysi spojován přesun do UFC, on ho však nevyužil a nyní stále vyčkává. A dá se říct, že v tomto věku se tak výrazného přestupu už asi jen tak nedočkáme.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články